Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

Wojciech Sambor

Praktyk sprzedaży i negocjacji, trener i konsultant
Wojciech Sambor, Praktyk sprzedaży i negocjacji, trener i konsultant

Obszary eksperckie:

  • Negocjacje

Przez 11 lat rozwijał zespoły i struktury sprzedażowe, projektował procesy i modele negocjacyjne oraz promował nowe idee szkoleń negocjacyjnych w biznesie. Wprowadza nowatorskie metody szkolenia negocjacji - (turnieje i sparingi negocjacyjne) na polskim rynku. Przez ostatnie 11 lat przeprowadził ponad 1200 godzin warsztatów dla ponad 2000 uczestników. Tworzy narzędzia szkoleniowe i wspierające rozwój umiejętności negocjacyjnych.

Rozwija także projekt indywidualnych konsultacji oraz analizy procesów negocjacyjnych. W działalności szkoleniowej i doradczej współpracował z firmami z branży finansowej, ubezpieczeniowej, IT oraz FMCG. Obecnie szkoli głównie działy sprzedaży, zakupów oraz zespoły projektowe i odpowiedzialna za zarządzanie zmianą.

Jest sędzią na międzynarodowych turniejach negocjacyjnych w Polsce, Niemczech, Indiach i innych. Od 12 lat współpracuje z SGH i rozwija projekty m-narodowych turniejów studenckich. Odpowiada także za budowę światowej sieci sprzedaży Bridge2.business - platformy automatyzacji zakupów publicznych (USA, NATO, UE i ONZ) i korporacyjnych.

Ukończył Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na SGH, oraz Psychologię na UW. Jest autorem książki “Scenariusze Negocjacji Biznesowych - Trening Umiejętności” (Poltext, 2009) .

Odpowiemy na wszystkie pytania

Administratorem danych osobowych jest ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie („ICAN”), pod adresem al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000263445, NIP: 5851072522, numer REGON: 190477387, tel.: 22 11 33 444, 22 250 11 44, e-mail: infolinia@ican.pl. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych (IOD) to: iod@ican.pl.