Insighty dają liderom przewagę w cyfrowych czasach, poznaj ICAN Business Insight

Piotr Wiśniewski

Ekspert i wykładowca ICAN Institute
Piotr Wiśniewski, Ekspert i wykładowca ICAN Institute

Obszary eksperckie:

  • Cyfryzacja i robotyzacja
  • Digital leadership
  • Strategia
  • Zarządzanie zmianą
  • Zarządzanie procesami
  • Budowanie efektywnych zespołów
Zobacz publikacje eksperta

Dyrektor zarządzający DB77 Consulting - grupy firm, które zajmują się optymalizacją procesów w organizacjach produkcyjnych oraz usługowych oraz robotyzacją produkcji na terenie Europy oraz Azji. Od 15 lat zasiada w radach nadzorczych różnych europejskich spółek produkcyjnych oraz handlowych, odpowiadając za budowę i dobór członków zarządów oraz za tworzenie strategii z ramienia właścicieli. Jest założycielem Platformy Robotów DBR77, której misją jest wprowadzenie robotów do firm, także tych, które nie są w stanie zrobić tego samodzielnie. Stworzył model zarządzania według koncepcji Hyperreality.

Przez 5 lat pełnił rolę dyrektora zarządzającego Maflow – międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej. Dzięki nowej polityce rozwoju firma zdobyła wiele nagród. Za przeprowadzoną z sukcesem restrukturyzację został laureatem nagrody TOP Manager przemysłu automotive. Pracując w Maflow stworzył również program zarządzania talentami – Talent Management Maflow.

Jest absolwentem Harvard Business School. W 2009 roku obronił tytuł doktora nauk o zarządzaniu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Swoim doświadczeniem dzieli się jako wykładowca na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika oraz w ICAN Institute.

Odpowiemy na wszystkie pytania

Administratorem danych osobowych jest ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie („ICAN”), pod adresem al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000263445, NIP: 5851072522, numer REGON: 190477387, tel.: 22 11 33 444, 22 250 11 44, e-mail: infolinia@ican.pl. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych (IOD) to: iod@ican.pl.