Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

Blog

Codzienna dawka wiedzy o biznesie, zarządzaniu, nowych technologiach, leadershipie, rozwoju menedżera i szkoleniach biznesowych. Inspiruj się każdego dnia!

3 marca 2024

Rozwój menedżerów pilnie potrzebny. Sprawdź, jak zlikwidowaliśmy różnice kompetencyjne w firmie z branży automotive - case study

Co zrobić, gdy kadra menedżerska rozrasta się i liderzy prezentują różny poziom kompetencji? Jak wyrównać lukę kompetencyjną i wesprzeć zarówno bardziej, jak i mniej doświadczonych menedżerów? Przeczytaj case study i zobacz, jaki program rozwoju stworzyliśmy dla Klienta.

1 dzień temu

Konflikt – siła czy słabość organizacji?

Jeśli przyjmiemy, że każda różnica opinii, koncepcji, wizji, interesów, a nawet wartości jest konfliktem, to doświadczamy ich cały czas. Wygranie konfliktu nie jest gwarancją na sukces. Wycofanie się też. A co jest? To może ułożenie się, czyli kompromis? W biznesie kompromis jest niezwykle powszechny i czasem jest jedynym wyjściem z sytuacji, jednak nie zainwestujemy w niego zbyt wiele energii.

14 lipca 2024

AI a strategie rozwoju pracowników: od transformacji środowiska pracy do transformacji procesów i narzędzi rozwoju kompetencji

W obliczu dynamicznych zmian technologicznych i geopolitycznych, organizacje muszą dostosować swoje podejście do rozwoju pracowników, aby sprostać nowym wyzwaniom. Sztuczna inteligencja staje się kluczowym elementem transformacji, wpływając na strategie zarządzania i rozwój kompetencji – od automatyzacji procesów rekrutacyjnych po personalizację ścieżek rozwoju pracowników.

14 lipca 2024

Psychologia pracy zespołowej: pięć kluczowych elementów efektywności

Budowanie zespołu i działania zmierzające do poprawy jego funkcjonowania mają wpływ na psychologiczne uwarunkowania, w których jest on osadzony. W tym artykule przyjrzymy się kilku elementom psychologii pracy zespołowej, które wpływają na efektywność działań grupy.

27 czerwca 2024

Project Manager – opis stanowiska pracy, co robi, kim jest w firmie?

Project Manager pełni kluczową rolę w realizacji projektów, łącząc zespół wykonawczy, interesariuszy oraz zarząd. To osoba, która zawsze na horyzoncie widzi założone cele, z potencjałem do ich realizacji. Przyjrzyjmy się bliżej tej roli, która u wielu może znajdować się w sferze niejasności, wiąże się natomiast z szerokim zakresem odpowiedzialności.

Najpopularniejsze

Szukaj artykułów według kategorii

Efektywność i finanse

Firmy, które chcą osiągać najlepsze wyniki, muszą umiejętnie wykorzystywać zasoby, zwłaszcza finansowe. Poznaj najlepsze praktyki i zostań liderem biznesowej skuteczności.

Zarządzanie i przywództwo

Firmy, które chcą osiągać najlepsze wyniki, muszą umiejętnie wykorzystywać zasoby, zwłaszcza finansowe. Poznaj najlepsze praktyki i zostań liderem biznesowej skuteczności.

Zarządzanie sobą

Wysoki poziom produktywności może stać się nieodłącznym elementem naszego życia. Jak go osiągnąć? Jak zachować równowagę i być wzorem dla innych?

Zapytaj nas o ścieżkę rozwoju

Kontakt z nami w sprawie wyboru ścieżki rozwoju jest niezobowiązujący. Ze szkoleń otwartych ICAN możesz zrezygnować po 1 lub 2 sesjach zajęciowych (w zależności od wybranego programu), dostając 100% zwrot pieniędzy.