Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

Blog

Codzienna dawka wiedzy o biznesie, zarządzaniu, nowych technologiach, leadershipie, rozwoju menedżera i szkoleniach biznesowych. Inspiruj się każdego dnia!

3 marca 2024

Rozwój menedżerów pilnie potrzebny. Sprawdź, jak zlikwidowaliśmy różnice kompetencyjne w firmie z branży automotive - case study

Co zrobić, gdy kadra menedżerska rozrasta się i liderzy prezentują różny poziom kompetencji? Jak wyrównać lukę kompetencyjną i wesprzeć zarówno bardziej, jak i mniej doświadczonych menedżerów? Przeczytaj case study i zobacz, jaki program rozwoju stworzyliśmy dla Klienta.

19 czerwca 2024

Rozmowa dyscyplinująca z pracownikiem – jak powinna wyglądać?

Dlaczego tak ważne jest dyscyplinowanie pracownika, gdy zajdzie taka potrzeba? W jaki sposób pracodawca powinien przekazywać feedback o ewentualnych nieprawidłowościach? Już teraz sprawdź, jak przygotować się do rozmowy dyscyplinującej, aby czas poświęcony na takie spotkanie nie był stracony – poniżej prezentujemy najważniejsze informacje na ten temat.

18 czerwca 2024

Budowanie zespołu – najważniejsze elementy psychologii pracy zespołowej

Co sprawia, że niektóre zespoły osiągają spektakularne wyniki, podczas gdy inne borykają się z problemami komunikacyjnymi, trudnościami w podziale i przepływie zadań albo niskim poziomem motywacji? Z jakich etapów składa się budowanie zgranego teamu? Jaką rolę w tym zakresie ma do odegrania lider?

16 czerwca 2024

Jakie znaczenie ma zarządzanie międzykulturowe?

Globalizacja sprawia, że coraz więcej organizacji dostrzega, że granice państw nie są już takimi barierami, jakimi były jeszcze jakiś czas temu. W rezultacie standardem stają się ponadnarodowe biznesy, w których współpracują ze sobą ludzie wywodzący się z różnych grup etnicznych. Kierowanie takimi zespołami to zadanie, jakiemu muszą stawić czoła współcześni liderzy. Sprawdź, na czym polega zarządzanie międzykulturowe, które pozwala stworzyć zróżnicowane, lecz dobrze funkcjonujące miejsca pracy!

16 czerwca 2024

Zalety i wyzwania AI w miejscu pracy. Jak przygotować się na przyszłość?

W dobie technologicznej rewolucji sztuczna inteligencja przeobraża środowisko i charakter naszej pracy, obiecując przełomowy wzrost produktywności oraz innowacyjności rozwiązań. Czy AI to rzeczywiście klucz do sukcesu czy źródło nowych wyzwań i zagrożeń?

Najpopularniejsze

Szukaj artykułów według kategorii

Efektywność i finanse

Firmy, które chcą osiągać najlepsze wyniki, muszą umiejętnie wykorzystywać zasoby, zwłaszcza finansowe. Poznaj najlepsze praktyki i zostań liderem biznesowej skuteczności.

Zarządzanie i przywództwo

Firmy, które chcą osiągać najlepsze wyniki, muszą umiejętnie wykorzystywać zasoby, zwłaszcza finansowe. Poznaj najlepsze praktyki i zostań liderem biznesowej skuteczności.

Zarządzanie sobą

Wysoki poziom produktywności może stać się nieodłącznym elementem naszego życia. Jak go osiągnąć? Jak zachować równowagę i być wzorem dla innych?

Zapytaj nas o ścieżkę rozwoju

Kontakt z nami w sprawie wyboru ścieżki rozwoju jest niezobowiązujący. Ze szkoleń otwartych ICAN możesz zrezygnować po 1 lub 2 sesjach zajęciowych (w zależności od wybranego programu), dostając 100% zwrot pieniędzy.