ICAN Neuroleadership Academy™

Zaawansowane szkolenie dla doświadczonych liderów – wykorzystaj siłę neuronauki do skutecznego zarządzania.

Grafika szkolenia
Start: 10.05.2024

Miejsce zajęć: Warszawa

10 dwudniowych sesji
Sprawdź harmonogram
Okładka broszury

Neuronauka w zarządzaniu i biznesie. Szkolenie dla kadry zarządzającej

Zarządzanie w znaczącym stopniu opiera się na psychologii, której jednym z fundamentów jest wiedza o mózgu. Dlatego zrozumienie, jak działa mózg i jakie procesy w nim zachodzą, jest kluczem do efektywnego przewodzenia i tworzenia wydajnych organizacji.

ICAN Neuroleadership Academy™ to szkolenie dla top managementu, które uczy, jak wykorzystywać odkrycia neuronauki w zarządzaniu. Poznasz przełomowy model przywództwa transformacyjnego oraz otrzymasz neuronarzędzia i checklisty gotowe do natychmiastowego wdrożenia. Dzięki nim zbudujesz poczucie misji i sensu pracy, autentycznie zaangażujesz pracowników i uwolnisz potencjał drzemiący w każdym członku zespołu – także w Tobie samym!

Dzięki programowi unikniesz jednego z najpoważniejszych błędów liderów!

Ocenienie własnej skuteczności jest bardzo trudne, a większość liderów wpada w pułapkę błędnego, wyidealizowanego przekonania o sobie. Według badań Potential Project:

okręg wypełniony w 77%, ikonka mężczyzny w krawacie 77%

Liderów uważa, że dobrze motywuje pracowników…

okręg wypełniony w 88%, ikonka mężczyzny 82%

…ale tyle pracowników nie zgadza się z tym!

okręg wypełniony w 65%, ikonka idącego mężczyzny 65%

Pracowników wolałaby zwolnienie szefa niż podwyżkę

okręg wypełniony w 88%, ikonka lecącego mężczyzny 13%

Pracowników jest szczerze zaangażowanych

Co zyskasz Ty i Twoja firma dzięki zastosowaniu neuronauki w zarządzaniu

Wiedza i narzędzia z zakresu neuronauki pozwolą Ci zwiększyć efektywność na poziomach lider – zespół – organizacja.

Grafika - korzyści dla managera

Korzyści dla menedżera

Osiągniesz najwyższy poziom przywództwa dzięki wsparciu ekspertów i możliwości skorzystania z indywidualnej diagnostyki.

 • Poznasz przełomowy model przywództwa transformacyjnego – będziesz inspirującym liderem i zbudujesz kulturę sprzyjającą innowacji, ciągłej nauce i zaangażowaniu.

 • Dowiesz się, jak działa mózg i jak wpływa na nasze zachowania, reakcjei proces podejmowania decyzji – unikniesz nieporozumień, pułapek myślowych i błędnych decyzji.

 • Zrozumiesz wewnętrzne motywatory i potrzeby pracowników, dzięki czemu autentycznie zaangażujesz ich w pracę, usprawnisz komunikację i będziesz delegować zadania właściwym osobom.

 • Nauczysz się budować zwinne zespoły X i zarządzać neuroróżnorodnością tak, by umiejętności poszczególnych osób uzupełniały się i dawały efekt synergii.
Grafika - korzyści dla firmy

Korzyści dla firmy

Dzięki najnowszym odkryciom neuronauki utrzymasz wysoką wydajność, jednocześnie unikając wypalenia organizacyjnego.

 • Zbudujesz organizację uczącą się na własnym doświadczeniu i eksperymentowaniu, co zapewni jej elastyczność i zdolność do adaptacji.

 • Odblokujesz innowacyjność oddolną w Twojej organizacji. Liderzy i pracownicy będą sami zgłaszać swoje inicjatywy i czuć się odpowiedzialni za rozwój firmy.

 • Utalentowani, inspirujący liderzy przyciągną cennych pracowników, których kompetencje i zaangażowanie przełożą się na wzrost firmy.

 • Wdrożysz metody zarządzania mające naukowe potwierdzenie. Udoskonalisz procesy wewnątrz organizacji i przyspieszysz realizację celów.
Grafika - korzyści dla zespołu

Korzyści dla zespołu

Neuronauka pozwala stworzyć angażujące i produktywne środowisko pracy, które pozwala pracownikom rozwijać skrzydła.

 • Zespół zyska odpowiednie warunki do rozwoju i realizacji własnych pomysłów, co będzie dawać im większą satysfakcję z pracy i pozwoli osiągać lepsze wyniki.

 • Potrzeby pracowników będą lepiej rozumiane przez liderów, co poprawi komunikację i pozwoli zbudować zdrowe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu.

 • Wiedza o mózgu pozwoli liderom zadbać o dobrostan pracowników, optymalną ilość pracy i zadania zgodne z predyspozycjami i ambicjami rozwoju zawodowego.

Dla kogo jest szkolenie ICAN Neuroleadership Academy™

To szkolenie dla doświadczonych menedżerów wysokiego szczebla, którzy chcą skutecznie przewodzić w warunkach dużej niepewności.

Kup szkolenie
Ikona - lider

Dla prezesów, którzy chcą podejmować trafne decyzje biznesowe dzięki nauce i wprowadzić nowy model przewodzenia w firmie.

Ikona - biuro

Dla właścicieli firm chcących wiedzieć, jak skutecznie wprowadzać niezbędne zmiany w organizacji.

Ikona - rosnące akcje

Dla członków zarządów, którym zależy na zweryfikowaniu dotychczasowych metod zarządzania i komunikowania misji firmy.

Ikona - absolwent

Dla dyrektorów i menedżerów chcących dobrze zarządzać różnorodnym, wielopokoleniowym zespołem i motywować go.

Historie liderów, którzy odnieśli sukces z ICAN

Dołącz do liderów, którzy z powodzeniem stosują nowe metody zarządzania oparte na neuronauce. Aż 9 na 10 uczestników poleca udział w szkoleniu!

Kasa Krajowa

RAFAŁ MATUSIAK

RAFAŁ MATUSIAK

Prezes Zarządu

Z programów rozwoju ICAN Institute korzystają moi pracownicy oraz ja sam. Cenimy w nich wysoki poziom merytoryczny i ciekawe zagadnienia, które są poruszane na zajęciach. To samo mogę powiedzieć o programie Neuroleadership Academy™. Ciekawym wątkiem programu jest praca nad samym sobą z uwzględnieniem wiedzy z obszaru działania ludzkiego mózgu. Udział w Neuroleadership Academy™ polecam każdemu liderowi, który chce zarządzać w sposób maksymalnie świadomy.

cGAS controls Sp. z o.o., GAZOMET Sp. z o.o.

ROBERT ASZKIEŁOWICZ

ROBERT ASZKIEŁOWICZ

Prezes Zarządu

Wybrałem Neuroleadership Academy™, gdyż jako doświadczony praktyk potrzebowałem czegoś świeżego, przydatnego i profesjonalnego. Moją uwagę zwróciło to, że program przedstawia najnowsze osiągnięcia badań nad mózgiem tak, że są one przydatne dla kadry zarządzającej. Dzięki programowi udoskonaliłem osobisty styl zarządzania sobą, zespołami i organizacją. Otrzymałem zastrzyk nowej wiedzy i praktyk dopasowanych do niepewnych czasów. Szkolenie polecam doświadczonym liderom, których zadaniem jest przeprowadzenie organizacji w dobrej kondycji przez obecne czasy.

LLENTAB sp. z o.o

MICHAŁ SZPILEWSKI

MICHAŁ SZPILEWSKI

Prezes Zarządu

Ukończyłem kilka programów ICAN i byłem z nich zadowolony, dlatego wybór Neuroleadership Academy™ wydawał się naturalną kontynuacją rozwoju. Cenię szkolenia ICAN za przekazywaną wiedzę i narzędzia, a także możliwość dyskusji i wymiany spostrzeżeń z osobami o różnorodnych doświadczeniach. Udział w NLA zapewnił mi duże wsparcie w takich obszarach pracy lidera, jak komunikacja i osiąganie porozumienia z innymi. Pozwolił mi lepiej zrozumieć mechanizmy powodujące ewentualne nieporozumienia. Moi współpracownicy już zauważają efekty.

SPLAST

MAREK SANOCKI

MAREK SANOCKI

Wiceprezes, Dyrektor Zarządzający

Z ICAN Institute współpracuję już wiele lat i brałem udział w kilku edycjach rocznych programów. Za każdym razem było to silne wsparcie w procesie zarządzania i rozwoju personalnego. Podczas Neuroleadership Academy™ poznałem nowe techniki zarządzania i sposoby rozwiązywania problemów, realizacji celów, komunikacji czy radzenia sobie z samym sobą w pracy lidera: moimi emocjami, mechanizmami działania i myślenia. Z pewnością ta wiedza przełoży się na mój rozwój osobisty, jak i całego zespołu.

Polwell sp. z o.o.

PIOTR DAGIEL

PIOTR DAGIEL

Prezes Zarządu

Wiedza zdobyta w ramach Neuroleadership Academy™ pomaga mi wzmacniać zaangażowanie wszystkich pracowników bez względu na wiek, staż pracy, ale też i indywidualne cechy charakteru. Wybór rocznego programu pomógł mi zdyscyplinować się wewnętrznie. Comiesięczne sesje nadają pewien rytm uczenia się, pomagają być konsekwentnym, a jednocześnie taka częstotliwość zjazdów nie jest uciążliwa. Neuroleadership Academy™ polecam wszystkim dyrektorom, właścicielom firm, kierownikom i liderom zespołów.

Kompania Piwowarska S.A.

TOMASZ ŻBIKOWSKI

TOMASZ ŻBIKOWSKI

Dyrektor ds. Zarządzania Przychodami

Jeżeli nie rozumiemy, jaki proces towarzyszy podejmowaniu decyzji przez osoby w naszym zespole, to nie osiągniemy wyznaczonych celów. Program Neuroleadership Academy™ pokazał mi, jak mogę lepiej zrozumieć współpracowników, wzmacniać to, co daje nam przewagę. Pozwolił mi na głębszą analizę własnych doświadczeń oraz spojrzeć na organizację z nowej perspektywy. Dzięki temu skuteczniej współpracujemy i łatwiej nam zadbać o wyższą jakość realizowanych projektów.

Poznaj program szkolenia z neuronauki w zarządzaniu

Zobacz, czego się dowiesz i jakie kompetencje zdobędziesz.

SESJA 1

Neuronauka w przywództwie

Szkolenie rozpoczynamy sesją wprowadzającą do neuronauki i jej zastosowania w biznesie. Dowiesz się, czym jest neuroprzywództwo i jak wiedza o mózgu wspiera efektywność lidera. Otrzymasz narzędzia, które pozwolą Ci stworzyć środowisko pracy dające ludziom poczucie bezpieczeństwa, sensu wykonywanych obowiązków i zaangażowania – czyli to, czego nasze mózgi potrzebują do efektywnej pracy. Poznasz metodę Golden Cirle oraz modele SCARF i AMP, które pomogą Ci zarządzać motywacją zespołu i zapewniać optymalne warunki do realizacji celów.

SESJA 2

Przywództwo transformacyjne

Poznasz w praktyce model przywództwa transformacyjnego i przekonasz się, czym różni się od dotychczasowych metod zarządzania. Dowiesz się także, dlaczego przywództwo transakcyjne i metoda „kija i marchewki” już nie działa. Nauczysz się budować kulturę odpowiedzialności w organizacji poprzez kształtowanie decyzyjnych postaw pracowników (empowerment). Dowiesz się, jak stosować feedback jako narzędzia pobudzania potencjału oraz wdrażania stałych zmian w sposobie myślenia pracowników.

SESJA 3

Neurokomunikacja: od zrozumienia do współdziałania

Na tej sesji nauczysz się radzić sobie z różnorodnością w zespole i organizacji. Dzięki wiedzy z zakresu biochemii mózgu dowiesz się, skąd biorą się różnice w potrzebach, stylach myślenia i zachowaniach pracowników. Eksperci pokażą Ci, jak w praktyce przekuć różnice w skuteczną współpracę. Zdiagnozujesz swój „naturalny” sposób komunikowania się i poznasz metody pozwalające dotrzeć z przekazem do każdego, co pozwoli z sukcesem budować porozumienie w organizacji. Ponadto dowiesz się, jak rozpoznawać miejsca zapalne w zespole i jak im przeciwdziałać.

SESJA 4

Lider jako agent zmiany i transformacji

Czy można być przygotowanym na coś, czego nie da się przewidzieć? Podczas tej sesji nauczysz się, jak jako lider możesz przeprowadzać zmiany w organizacji i jak wspierać pracowników w procesie zmian. Poznasz fazy zmiany i zgłębisz charakterystykę procesów psychologicznych zachodzących na poszczególnych etapach. Dowiesz się, jak mózg reaguje na zmiany i dlaczego Twoi pracownicy mogą odczuwać bardzo różne, wręcz skrajne emocje. Ta wiedza pozwoli Ci wyeliminować blokady stojące na drodze do udanego wdrożenia nowych inicjatyw oraz zapewnić bezpieczeństwo psychiczne zespołowi w trudnym momencie zmiany.

SESJA 5

Neuroplastyczność lidera: ograniczenia i nowe nawyki

Dowiesz się, czym jest neuroplastyczność i jak możesz ją trenować, by zwiększać swoją zdolność do uczenia się i zmiany swoich nawyków na lepsze. Przekonasz się, jak ważna jest rola samoświadomości lidera do skutecznego zarządzania i dowiesz się, czym są 4 filary osobistego kapitału przywódczego. Podpowiemy Ci, jak je rozwijać, by stać się autentycznym i uważnym liderem. Poznasz praktyczne zastosowanie uważności w pracy lidera, m.in. jak zarządzać swoją uwagą w dobry sposób i unikać szkodliwego multitaskingu. Dowiesz się także, jak pogodzić zarządzanie i egzekwowanie wyników z empatią i troską o pracowników dzięki narzędziu The Wise Compassion Leadership Matrix.

SESJA 6

Mechanizmy podejmowania decyzji z perspektywy neuro

Dowiesz się, jak zapewnić optymalne warunki dla pracy mózgu, aby móc podejmować racjonalne decyzje. Poznasz techniki, które pozwolą Ci zapanować nad emocjami i wypracować dobre nawyki. Zweryfikujesz fakty i mity na temat intuicji i jej wykorzystywania przez lidera – czy warto czasem jej słuchać, czy też nie? Eksperci omówią najlepsze z punktu widzenia pracy mózgu procesy podejmowania decyzji, dzięki czemu unikniesz pułapek myślowych i błędów, które mogłoby zakłócić realny obraz sytuacji i uniemożliwić podjęcie słusznej decyzji.

SESJA 7

Innowacyjność w perspektywie neuro

Dowiesz się, jak podstawowe mechanizmy funkcjonowania mózgu wpływają na kreatywność jednostek, zespołów i organizacji. Dzięki tej wiedzy zidentyfikujesz bariery kreatywności w firmie i przezwyciężysz je, a także pomożesz zespołowi wyjść ze strefy komfortu i zachęcisz go do proponowania własnych rozwiązań. Otrzymasz narzędzia i metody, dzięki którym jako lider stworzysz środowisko pracy sprzyjającego innowacji, a także dowiesz się, jakich błędów unikać, by nie stać się „zabójcą” kreatywności. Nauczysz się skutecznie przeprowadzać wszystkie fazy procesu rozwoju innowacji.

SESJA 8

Różnorodność i inkluzywność

Poznasz zagadnienie diversity & inclusion z perspektywy neuronauki i biznesu. Dowiesz się, czym jest inkluzywne przywództwo i jak umiejętnie zarządzana różnorodność zwiększa konkurencyjność firmy i jej efektywność. Nauczysz się zarządzać osobami o różnym wieku, profilu psychologicznym i pochodzeniu kulturowym. Otrzymasz metody, które pomogą Ci wspierać diversity & inclusion w miejscu pracy i budować inkluzywne organizacje, które czerpią siłę z różnorodności pracowników, ich kompetencji, talentów i doświadczeń. Poznasz zasady inkluzywnej komunikacji i sposoby zwalczania uprzedzeń, zarówno świadomych, jak i nieświadomych.

SESJA 9

Budowanie efektywnych zespołów i przyjaznego dla mózgu miejsca pracy

Ochrona mózgu przed przeciążeniem informacyjnym oraz dostosowanie środowiska pracy do potrzeb mózgu staną się bardziej zrozumiałe dzięki omówieniu wpływu cyfrowego świata na naszą wydajność i zdrowie. Nauczysz się budowania zespołów opartych na neuronauce, motywacji, radzenia sobie z prokrastynacją, eliminowania myślowych pułapek, skutecznego zarządzania czasem i ochrony mózgu przed przeciążeniem. Uczestnicy zdobędą strategie koncentracji, zrozumieją wpływ środowiska pracy na mózg oraz stworzą praktyki zdrowego zarządzania technologią.

Sesję zakończą praktyczne warsztaty, w których uczestnicy będą tworzyć najlepsze praktyki zarządzania technologią dla zdrowego, wydajnego mózgu.

SESJA 10

Neurolider: od idei do praktyki

Czas na podsumowanie i integrację wiedzy! Na tej sesji zaplanujesz własną „mapę drogową” wdrożenia omawianych idei w pracy transformacyjnego lidera. Otrzymasz wskazówki, jak efektywnie wykorzystać wiedzę zdobytą podczas całego programu. Zdobytą wiedzę i umiejętności przećwiczysz w grupie podczas pracy nad case study dotyczącym wdrożenia kluczowych umiejętności neurolidera. W ten sposób sprawdzisz, jak zintegrować wszystkie kompetencje przyszłości w jeden model.

Pobierz bezpłatną broszurę i sprawdź szczegółowy program szkolenia, a przy okazji poznaj ciekawe wyniki badań o zarządzaniu.

Pobierz broszurę
Broszura full

Poznaj naszych ekspertów

To właśnie oni: uznani praktycy, badacze i liderzy będą pracować z Tobą w trakcie naszego szkolenia.

portret Anna Connor-Łakomy

Anna Connor-Łakomy
Konsultantka, trenerka i badaczka specjalizująca się w neuronauce

portret dr Iwo Zmyślony

dr Iwo Zmyślony
Dyrektor HR, projektant kultury, usług i doświadczeń, metodolog procesów projektowych

portret dr Patrycja Olchowska

dr Patrycja Olchowska
Wykładowca i praktyk biznesowy wspierający zarządzanie innowacją w przedsiębiorstwie

portret Wojciech Mendyka

Wojciech Mendyka
Założyciel Meaning Makers, trener, wykładowca MBA

portret Izabela Stachurska

Izabela Stachurska
Międzynarodowy konsultant i trener przywództwa

portret dr Lidia Czarkowska

dr Lidia Czarkowska
Psycholog, socjolog, antropolog; konsultant, trener, coach, mentor i superwizor

portret Jagna Ambroziak

Jagna Ambroziak
Psycholog, psychoterapeutka, trenerka, coach

portret Joanna Pommersbach

Joanna Pommersbach
Konsultant HR i trener przywództwa

portret dr Hubert Malinowski

dr Hubert Malinowski
Trener inteligencji emocjonalnej, coach

portret Dominika Pikul

Dominika Pikul
Neuronaukowiec

Pokaż więcej

Zdobyte przez Ciebie kompetencje potwierdza certyfikat ICAN Institute

Każdy uczestnik programu rozwojowego ICAN Institute otrzyma prestiżowy certyfikat. Jest to dokument ceniony na rynku pracy i pożądany zarówno w procesach rekrutacyjnych, jak i wewnętrznych planach sukcesyjnych.

Lokalizacja szkolenia

Lokalizacja szkolenia ICAN Neuroleadership Academy™

Szkolenie odbywa się w Warszawie w siedzibie ICAN Institute. To wygodna, dobrze skomunikowana lokalizacja tuż obok stacji Metro Wilanowska. Dzięki temu uczestnicy nie będą mieć problemu z dojazdem.

ICAN Neuroleadership Academy™ składa się z 10 dwudniowych sesji zajęciowych (łącznie 20 dni), które odbywają się raz w miesiącu w cyklach środa-czwartek lub piątek-sobota. Z wyprzedzeniem zaplanujesz udział w zajęciach lub skorzystasz z możliwości odrobienia danej sesji w innym terminie. Sprawdź harmonogram szkolenia i dowiedz się, kiedy startuje najbliższa grupa.

Grafika gwarancyjna

Gwarancje te poparte są deklaracją:

Wiemy, że inwestycja w kompleksowe szkolenie może wiązać się z obawami. Dlatego jako jedyni w Polsce oferujemy Ci unikalną gwarancję jakości: jeśli po 2 sesjach (4 dni zajęciowe) uznasz, że szkolenie nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz zrezygnować z udziału i otrzymać całkowity zwrot kosztów.

Tak, zwrócimy Ci pieniądze w 100%. Z udziałem w szkoleniu nie wiąże się żadne ryzyko, a tylko możliwości rozwoju i realne efekty.

dr Witold Jankowski

Prezes zarządu ICAN Institute

Witold Jankowski - podpis
Logo klubu absolwenta

Klub biznesowy dla absolwentów

Po ukończeniu szkolenia możesz dołączysz do Klubu Absolwenta. Nasza społeczność skupia liderów, managerów, prezesów i dyrektorów z całej Polski. To elitarna grupa osób, które stawiają na rozwój, wymianę idei i wzajemne wspieranie się. Właśnie tutaj tworzą się prawdziwe przyjaźnie, partnerstwa biznesowe i mentoring. Zobacz, że warto być z nami!

Dowiedz się więcej

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?

Masz pytania? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem. Omówimy Twoje potrzeby rozwoju i pomożemy podjąć decyzję o udziale w programie.

Magdalena Witek

Magdalena Witek

Dyrektor Struktury Sprzedaży, ICAN Institute
Od 25 lat nieustannie dzielimy się najlepszymi praktykami w zakresie zarządzania i sprzedaży. Jedno jest niezmienne - właściwy dobór szkoleń zaczyna się od otwartej rozmowy. Porozmawiajmy o Twoich potrzebach, a pomogę wskazać Ci właściwy kierunek rozwoju.

Wypełnij formularz,
a my skontaktujemy się z Tobą!

Często zadawane pytania

To pytanie wymaga dokładnej diagnozy problemów obecnych w Twojej karierze lub firmie. Jakiego obszaru dotyczą Twoje wyzwania? Jakie próby rozwiązań były już testowane? Co jest barierą w rozwoju? Aby dokładnie zdiagnozować swoje potrzeby rozwojowe, skontaktuj się z naszym doradcą.
Już po pierwszych sesjach szkoleniowych. Na przykład na pierwszych warsztatach programu Strategic Leadership Academy™ uczestnicy (prezesi i członkowie zarządów) mieli za zadanie „stworzyć” konkurenta, który pokonałby ich na rynku. Następnie zastanawiali się, jakie ich firmowe zasoby mogą zmniejszyć siłę rażenia rywala. Te 2 dni warsztatów pozwoliły uczestnikom spojrzeć z lotu ptaka na swoją organizację i zbudować podstawy strategiczne, na które wcześniej nie było czasu z powodu codziennej gonitwy.
To świetnie! Spotykając osoby z konkurencyjnej firmy, widzimy, jakie mają problemy i jak sobie z nimi radzą. Takich informacji nie da się uzyskać z żadnego innego źródła. To przenikanie się branż, zarówno konkurencyjnych, jak i zupełnie ze sobą nie związanych, pozwala na generowanie wyjątkowych pomysłów.
To zależy od tego, czy problem jest ujawniony czy nie. Często uczestnikom wydaje się, że pewne problemy obecne w firmie wynikają z przyczyn niezależnych od nich, podczas gdy w rzeczywistości mogą być efektem ich własnych błędów menedżerskich, luki kompetencyjnej czy stosowania zdezaktualizowanych metod zarządzania itd. Nawet jeśli problem nie zostanie od ręki rozwiązany, to na pewno zostanie poprawnie zdiagnozowany. Wspólnie znajdziemy odpowiednie sposoby i narzędzia do jego rozwiązania.
Oczywiście. Tę potrzebę realizuje nasz Klub Absolwenta, w ramach którego uczestnicy szkoleń mogą korzystać wzajemnie ze swojej wiedzy i doświadczeń. Oprócz tego każdy absolwent otrzymuje od ICAN spersonalizowane treści, dzięki którym zawsze ma pod ręką najciekawsze dla niego artykuły, raporty i analizy. Co więcej, uczestnicy szkoleń wielokrotnie tworzyli swoje własne grupy na LinkedIn lub Whatsapp w celu poszerzenia networkingu poza salę szkoleniową.
Czas to jedno z najbardziej oczywistych ograniczeń dotyczących naszych uczestników. Dlatego programy najczęściej odbywają się co 2 tygodnie lub 1 raz w miesiącu. Pozwala to złapać oddech w nauce, zastanowić się nad swoją karierą i firmą, a także usystematyzować zdobytą wiedzę i zacząć wdrażać ją w firmie, by na następnej sesji podzielić się efektami.

Wystawiamy fakturę w pierwszym dniu szkolenia. Dzięki temu firma może szybko wliczyć szkolenie w koszty. Możliwa jest płatność ratalna. Istnieje także możliwość uzyskania dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego, do którego pomagamy przygotować wnioski.

Do każdego szkolenia otrzymujesz gwarancję, która pozwala Ci po 1 sesji lub 2 sesjach (zależnie od programu) zrezygnować z dalszej nauki i otrzymać 100% zwrot kosztów. Możesz także zmienić program na inny, który będzie bardziej dopasowany do Twoich potrzeb.
Tak, w zależności od indywidualnych potrzeb możesz wykupić pojedyncze sesje szkoleniowe.

Zastanawiając się nad wyborem szkolenia dla managerów i kierowników, warto najpierw określić, jakie kompetencje powinni oni rozwijać. Czy będą to kompetencje miękkie, m.in. z zakresu komunikacji, motywowania, przekazywania feedbacku, odporności psychicznej lidera, czy też kompetencje twarde, związane z znajomością konkretnych metod zarządzania, ustalania celów, oceny pracowników czy podstawami analizy finansowej i ekonomicznej. Dlatego, aby wybrać najlepsze szkolenie dla pracownika, należy wziąć pod uwagę jego stanowisko, doświadczenie, etap kariery, zakres obowiązków i cele biznesowe, jakie ma realizować.

Warto wybrać szkolenia z certyfikatem, które kończy się uzyskaniem przez managera dokumentu potwierdzającego zdobycie wiedzy i kompetencji. Certyfikat jest dla firmy gwarancją, że szkolenie cechuje się wysoką jakością i poziomem merytorycznym, a dla pracownika cennym elementem do wpisania CV i narzędziem budującym jego wizerunek eksperta w swojej dziedzinie.