Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl
Wojciech Mendyka, Ekspert i wykładowca ICAN Institute

Wojciech Mendyka

Ekspert i wykładowca ICAN Institute

TRENER W SZKOLENIACH:

Kliknij w nazwę szkolenia, by dowiedzieć się więcej.

Obszary eksperckie:

  • Komunikacja
  • Umiejetności prezentacyjne
  • Praca zdalna

Specjalizuje się w obszarach: meaning-making, prezentacja wartości, value selling, negocjacje, wystąpienia publiczne oraz komunikacja. W ciągu 9 lat przeprowadził ponad 300 szkoleń w 20 krajach (m.in. Wielka Brytania, Norwegia, Niemcy, Benelux, Czechy, Węgry, Rumunia, Rosja i inne). Były trener działów sprzedaży United Parcel Service, gdzie przez wiele lat pomagał doskonalić umiejętności sprzedaży i negocjacji w regionie EMEA oraz wdrażał projekty rozwoju liderów organizacji.

Stale współpracuje ze światowymi firmami konsultingowymi, takimi jak Corporate Visions, Red Bear Negotiation czy SpeakFirst, prowadząc i rozwijając programy szkoleniowe ukierunkowane na rozwój kadr menedżerskich.

Założyciel i główny trener w Meaning Makers – www.meaningmakers.eu. Twórca metody Meaning-Making w prezentacjach biznesowych, opartej na zrozumieniu i skutecznym wykorzystaniu zasad pracy ludzkiego mózgu. Meaning Makers pomaga liderom, ekspertom i działom sprzedaży mówić tak, by ich słuchano, poprzez kształtowania przekazu nastawionego na rezultaty. Meaning Makerzy potrafią tworzyć przekaz, który zainteresuje, zaangażuje i zostanie zapamiętany przez odbiorców. Pasjonat realnego wykorzystania psychologii społecznej i ekonomii behawioralnej w biznesie na polach komunikacji, negocjacji oraz sprzedaży. Regularnie dzieli się wiedzą o tworzeniu skutecznego przekazu ze swoją siecią kontaktów na Linkedin. Wysoko oceniany wykładowca na studiach MBA Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, gdzie prowadzi swój autorski przedmiot z zakresu wystąpień publicznych i budowania skutecznego przekazu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!