Poznaj ofertę programów Executive Education ICAN Institute

W ICAN Institute wierzymy w ideę nauki przez całe życie. W naszej ofercie znajdziesz szkolenia biznesowe dla osób o różnym doświadczeniu: od specjalistów i początkujących menedżerów, aż po osoby na najwyższych szczeblach zarządzania. Proponujemy dwie linie szkoleniowe: ICAN Total Leadership, poświęcona przywództwu, oraz ICAN Total Selling, skierowana do osób odpowiedzialnych za sprzedaż. Programy ICAN Institute to gwarancja zdobycia praktycznej wiedzy, ciekawych pomysłów i wartościowych kontaktów w gronie ambitnych liderów.

Ścieżka Leadership

Ścieżka rozwojowa ICAN Total Leadership to programy, które poprowadzą uczestnika od etapu pierwszych kroków w zarządzaniu zespołem, poprzez praktyczną alternatywę dla MBA, zaawansowane programy liderskie, aż po najwyższy poziom kształtowania umiejętności przywódczych.

ITL

Ścieżka Selling

ICAN Total Selling to ścieżka rozwojowa dla sprzedaży zapewniająca zarówno wsparcie dla liniowych menedżerów tego obszaru (ITS Sales Management Program™), jak i dyrektorów pionów sprzedażowych (ITS Sales Leadership Program™, ITS Sales Strategy Program™).

ITS

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniach ICAN Institute?

Szkolenia menedżerskie prowadzone przez ICAN Institute już od wielu lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem i zaufaniem kadry zarządzającej. Zostały stworzone zmyślą o specjalistach, menedżerach i liderach, którzy poszukują niezawodnych sposobów na szybką i efektywną poprawę umiejętności w zakresie przywództwa, zarządzania i rozwoju osobistego. Szkolenia i kursy menedżerskie znajdujące się w naszej ofercie koncentrują się na dostarczeniu uczestnikom gotowych, sprawdzonych rozwiązań w każdej z kluczowych dziedzin biznesu.

Ikonka: znaczek dolara w okręgu ze strzałek.

Pewna inwestycja w rozwój siebie i firmy

Udział w programie to gwarancja zdobycia świeżych pomysłów, nowych idei i wskazówek pozwalających uniknąć poważnych błędów w biznesie. Wszystko, czego uczymy, znajduje poparcie w aktualnych badaniach skuteczności, ponieważ uznajemy wyłącznie zarządzanie bazujące na dowodach (evidence-based management).

Ikonka: trzy osoby.

Elitarna społeczność

W naszych salach szkoleniowych spotkasz wyjątkową grupę ludzi sukcesu zorientowanych na przyszłość, otwartych na nowe szanse i możliwości. Co roku organizujemy elitarne spotkania absolwentów ICAN Institute i rozwijamy inne formy kontaktu między nimi.

Ikonka: człowiek z teczką wchodzący po schodach.

Ubezpieczenie kariery

Świadomi liderzy wiedzą, że potrzebują dostępu do nowych technik zarządzania, które pozwolą im wygrywać bez względu na stan koniunktury. ICAN Institute zapewnia swoim absolwentom regularny zastrzyk wiedzy w ramach webinariów, konferencji i śniadań biznesowych.

Ikonka: tarcza do strzałek trafiona w środek.

Tworzenie efektywnych nawyków

Innowacyjna metoda nauczania dorosłych ICAN Future Learning to odpowiedź na nowe, cyfrowe realia biznesowe, które wymagają odpowiednich modeli współpracy. Stawiamy na lifelong learning, zwinność, praktykę, indywidualne podejście do nauki i uczenie społecznościowe. To metoda budowana już od 20 lat dzięki zaufaniu ponad 25 tysięcy absolwentów!

Ikonka: mózg.

Większa samoświadomość

Audyty firm lub zespołów, diagnostyka personalna, konsultacje wdrożeniowe, roczne wsparcie po ukończeniu programu, indywidualne projekty to tylko niektóre z narzędzi dostosowanych do potrzeb i celów rozwojowych uczestników.

Ikonka: trzy strzałki w górę łączące się w jedną.

Holistyczne podejście (hard + soft)

Nowe technologie mogą dziś wyręczać menedżerów i całe zespoły w możliwych do zautomatyzowania zadaniach. Uczymy nie tylko twardych metod, lecz także rozwijamy miękkie kompetencje dające przewagę w biznesowym świecie.

Ikonka: znaczek OK.

Wygodna formuła

Wiemy, jak napięty jest Twój harmonogram, dlatego sesje są rozłożone co miesiąc, w cyklach środa–czwartek lub piątek–sobota w wygodnych lokalizacjach. Z wyprzedzeniem zaplanujesz udział w zajęciach, a w razie potrzeby odrobisz sesję w innym terminie.

Poznaj opinię naszych klientów

Do udziału w programie First-Time Manager™ zachęciły mnie rekomendacje znajomych menedżerów. Zależało mi na wysokim poziomie szkolenia… i te oczekiwania zostały spełnione! Program szybko pomógł mi zwalczyć niedoskonałości w codziennej praktyce zarządzania, wskazując najlepsze wzorce.
Konrad Płochocki
Konrad Płochocki
dyrektor generalny Polskiego Związku Firm Deweloperskich
Zanim trafiłem na Management™, ukończyłem kilka kierunków studiów podyplomowych oraz uzyskałem tytuł MBA. Brakowało mi jednak „klamry” spinającej całą poznaną wiedzę. Program ICAN Institute bardzo mi w tym pomógł, ponieważ nauczył mnie, jak stosować zdobytą wiedzę. Zarekomendowałbym udział w nim każdemu menedżerowi, który chce być lepszym liderem.
Janusz Budziak
Janusz Budziak
członek zarządu – dyrektor Zakładu Automatyki Energetyki PROCOM SYSTEM SA
Udział w programie uświadomił mi, że nawet bogata wiedza uniwersytecka staje się mało przydatna bez należytego interpretowania i analizowania zachodzących zjawisk społeczno-gospodarczych. Łączy się to z najważniejszą według mnie cechą sprawnego menedżera: ze zdolnością przewidywania. Fundamentalną zaletą szkolenia Management™ jest to, że uczy ono dalekosiężnego patrzenia zarówno na teraźniejszość, jak i przyszłość firmy.
Paweł Gabryel
Paweł Gabryel
prezes zarządu WIMED Oznakowanie Dróg Sp. z o.o
O praktyczności szkolenia może świadczyć fakt, że krótko po zakończeniu Managementu™ miałem już okazję korzystać z narzędzi zdobytych podczas sesji. Przetestowałem m.in. poradnik rekrutacyjny, który pomógł mi usprawnić proces rekrutacji i zwiększyć jego skuteczność.
Łukasz Kutrzeba
Łukasz Kutrzeba
dyrektor rozwoju, Jagiellońskie Centrum Innowacji
Rozwiązania zaprezentowane w programie stały się dla mnie i moich współpracowników narzędziami analiz i optymalizacji bieżącej działalności, a także kreślenia przyszłości Grupy Park-M. Uporządkowana dzięki nim praca koncepcyjna pozwoliła nam skoncentrować się na działaniach, które z punktu widzenia klientów są najbardziej unikalne i przez nich cenione.
Krzysztof Mróz
Krzysztof Mróz
prezes zarządu Grupy Park-M
To, co najbardziej cenię sobie w ICAN Institute i programie Personal Leadership Academy™, to  unikalna filozofia podejścia do biznesu i wyzwań przywództwa.  Udział w sesjach szkoleniowych pozwala uświadomić sobie, w jaki sposób rozwijać firmę w warunkach zmienności. Wyjść poza sferę swojej własnej branży oraz czerpać z doświadczeń i wiedzy opartych na przykładach z całego świata. To w nieprawdopodobny sposób poszerza horyzonty!
Katarzyna Kołczewska
Katarzyna Kołczewska
prezes zarządu ProCardia Medical
Niewątpliwie wyzwaniem dla współczesnego menedżera jest praca z zespołami skupiającymi przedstawicieli różnych pokoleń. Różnorodność jest dla firmy bogactwem, jednakże zarządzanie nią wymaga odpowiednich kompetencji. Wiedza zdobyta w ramach ITL Neuroleadership Academy™ pomaga mi wzmacniać zaangażowanie wszystkich pracowników bez względu na wiek, staż pracy, ale też i indywidualne cechy charakteru.
Piotr Dagiel
Piotr Dagiel
prezes zarządu, Polwell sp. z o.o.
Podczas szkolenia nie zabrakło konkretnych wskazówek o tym, w jaki sposób w procesie sprzedaży budować długofalową współpracę z klientem czy oferować mu nową jakość i wartość. Wiedza i umiejętności zdobyte podczas ICAN Total Selling™ pozwalają mi w codziennej pracy stosować nowe podejście do sprzedaży na dynamicznym rynku energii.
Grzegorz Bujnowski
Grzegorz Bujnowski
kierownik biura handlu gazem w ANWIL SA oraz kierownik projektu w PKN ORLEN SA
Jestem pod wielkim wrażeniem tego, jak spójne i wnikliwe jest to szkolenie. A jednocześnie – w jak prosty sposób rozwiązania zaprezentowane podczas zajęć można samemu wdrożyć w firmie. Nawet w ciągu tygodnia od danej sesji programu. Narzędzia, które tu poznałem, pomogły mi skutecznie rozwinąć działalność eksportową firmy – dzięki nim mogliśmy nawiązać kontakt z klientem i dobrze poznać jego potrzeby, nie mając jeszcze w niektórych krajach swoich handlowców.
Cezary Płachecki
Cezary Płachecki
dyrektor sprzedaży w firmie Tryumf
Aktualne przykłady rozwiązań problemów biznesowych to najważniejszy element szkolenia. Dzięki niemu mogłam usprawnić mechanizmy, które na co dzień stosuję w swojej pracy, i na bieżąco wdrażać rozwiązania istotne z mojego punktu widzenia. Cała baza wspierających materiałów e-learningowych oraz networking to dodatkowe korzyści, które również bardzo cenię.
Małgorzata Milczarek
Małgorzata Milczarek
dyrektor ds. personalnych, Sandoz
500+
zrealizowanych szkoleń
26K+
absolwentów
4,78/5
ogólna ocena prowadzonych szkoleń
4,53
ocena za praktyczność szkoleń
93%
poleceń
Certyfikat ukończenia programu na przykładzie Personal Leadership Academy.

Zdobyte przez Ciebie kompetencje potwierdza certyfikat ICAN Institute

Każdy uczestnik programu rozwojowego ICAN Institute otrzyma prestiżowy certyfikat. Jest to dokument ceniony na rynku pracy i pożądany zarówno w procesach rekrutacyjnych jak i wewnętrzynych planach sukcesyjnych.

Masz wątpliwości? Chętnie pomożemy!

Dagmara Tefron

Dagmara Trefon
Regionalny Dyrektor Sprzedaży

tel. +48 784 483 233
d.trefon@ican.pl

Skontaktuj się z absolwentem szkolenia

Chcesz z pierwszej ręki uzyskać informacje na temat wybranego szkolenia – sesji tematycznych, ekspertów, wrażeń z pracy w grupie? Napisz do nas, a my zorganizujemy rozmowę z jednym z byłych uczestników.