Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

Szkolenia dla prezesów i właścicieli firm

  • Postaw na praktyczny rozwój kompetencji niezbędnych do skutecznego kierowania firmą.
  • Poznaj szkolenia ICAN Institute dla prezesów i właścicieli firm oraz harmonogram, prowadzących i lokalizację szkoleń.
  • Wybierz szkolenie, które najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby rozwoju i wyzwania firmy.

Aktualne szkolenia dla prezesów i właścicieli firm

Personal Leadership Academy™

Program rozwoju miękkich kompetencji z obszaru osobistego przywództwa. Uczy, jak budować silną markę osobistą, autorytet i wpływ w organizacji. Rozwija zdolności negocjacyjne. To program skupiony na Tobie! Polecany liderom najwyższego szczebla.

Warszawa

Management™

Praktyczna alternatywa dla programów MBA dla menedżerów średniego i wyższego szczebla. Zdobędziesz kompetencje z zakresu zarządzania firmą i zespołem m.in. tworzenia strategii, negocjacji, marketingu, pozyskiwania talentów i analizy ekonomicznej.

Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań

Strategic Leadership Academy™

Szkolenie dla osób chcących zdobyć kompetencje zarządzania strategicznego: prezesów, właścicieli firm, członków zarządu i dyrektorów. Uczy m.in., jak tworzyć strategię, podejmować szybkie i trafne decyzje, zarządzać wartością firmy i jej przychodami.

Warszawa

Strategic Sales Leadership™

Szkolenie dla liderów średniego i wyższego szczebla, którzy odpowiadają za strategię sprzedaży. Uczy, jak planować i realizować strategię, zarządzać relacją z klientem, zarządzać marżą i negocjować. Sprzedawaj więcej dzięki przemyślanej strategii!

Warszawa

Neuroleadership Academy™

Najbardziej zaawansowane szkolenie w ofercie ICAN dla doświadczonych liderów wysokiego szczebla. Naucz się wykorzystywać wiedzę o mózgu do lepszego zarządzania. Zostań neuroliderem i uzyskaj ponadprzeciętną efektywność na poziomie organizacji i zespołów.

Warszawa

picture

Jakie szkolenia dla właścicieli firm i prezesów

Nieustanny rozwój i weryfikowanie swoich kompetencji są potrzebne do sprawnego zarządzania swoim biznesem. Nasze szkolenia dla właścicieli firm i prezesów to możliwość nauki pod okiem ekspertów o wieloletnim doświadczeniu biznesowym w gronie innych prezesów, przedsiębiorców, dyrektorów i członków zarządów.

Kierowanie firmą wymaga obszernej wiedzy, znajomości metod zarządzania i umiejętności zastosowania ich w praktyce, która często bywa bardziej złożona niż sytuacje opisywane w podręcznikach zarządzania. Dlatego nasze szkolenia dla właścicieli firm i prezesów uczą m.in. takich kompetencji, jak:

  • tworzenie strategii firmy i jej wdrażanie; czym jest zwinna strategia,
  • zarządzanie zespołem, zarządzanie ludźmi, zarządzanie firmą,
  • motywowanie pracowników, coaching, mentoring,
  • zarządzanie sprzedażą, tworzenie strategii sprzedaży,
  • zarządzanie sobą: emocjami, stresem, energią,
  • rozwijanie marki osobistej lidera, budowanie autorytetu,
  • ocena kondycji, sytuacji ekonomicznej i wartości spółki.


Rekomendowane szkolenia dla właścicieli firm i prezesów

Wśród top managementu popularnością cieszą się takie programy ICAN jak Management™, Strategic Leadership Academy™ i Neuroleadership Academy™. To mocno praktyczne i kompleksowe szkolenia dla właścicieli firm i prezesów, którzy chcą poznać najnowsze metody zarządzania i tworzenia strategii dla organizacji. Przedsiębiorcom, którzy osobiście angażują się w procesy sprzedażowe firmy, rekomendujemy szkolenie Sales Strategic Leadership™.

Natomiast właścicielom i prezesom, którzy chcą skupić się na rozwoju kompetencji miękkich z zakresu osobistego przywództwa i budowy marki osobistej, polecamy szkolenie Personal Leadership Academy™. Nasi eksperci uczą technik negocjacyjnych, sztuki autoprezentacji i wywierania wpływu w organizacji, a także etycznego, mądrego przejmowania i utrzymywania władzy.

Nasze szkolenia dla właścicieli firm i prezesów to gwarancja praktycznych, warsztatowych zajęć z doświadczonymi ekspertami oraz wartościowej wymiany wiedzy, inspiracji i kontaktów w gronie ambitnych liderów z całej Polski.


Lokalizacja i harmonogram szkoleń dla właścicieli firm i prezesów

Szkolenia odbywają się w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Warszawskie grupy mają zajęcia w siedzibie ICAN Institute blisko stacji Metro Wilanowska. To dobrze skomunikowana lokalizacja, dzięki której dojazd na szkolenia dla właścicieli firm i prezesów jest dużo łatwiejszy i wygodniejszy.

Dodatkowo zajęcia odbywają się w ramach dwudniowych sesji raz na miesiąc w dniach środa – czwartek lub piątek – sobota. Istnieje także możliwość odrabiania zajęć w innym terminie, dzięki czemu uczestnicy bez problemu pogodzą rozwój z obowiązkami zawodowymi.

Porozmawiajmy o Twoim rozwoju

Kontakt z nami w sprawie wyboru ścieżki rozwoju jest niezobowiązujący. Z programów ICAN możesz zrezygnować na każdym etapie szkolenia, dostając 100% zwrot pieniędzy.