To tu spotykają się liderzy przyszłości HR!

Dołącz do wyjątkowej inicjatywy – społeczności osób, które mają realny wpływ na kształtowanie strategii firmy. Odkryj przestrzeń networkingową, gdzie rozwiniesz skrzydła.

Dołącz

O klubie

Misją Klubu HR jest zbudowanie społeczności, dla której istotne jest podniesienie kompetencji działów zarządzania zasobami ludzkim. Oraz uczynienie ich strategicznymi partnerami firmy, aktywnie uczestniczącymi w procesie podejmowania decyzji. Klub ma za zadanie pomóc osobom znajdującym się na różnych szczeblach kariery w obszarze human resources zdobyć wiedzę, dzięki której będą mogły spojrzeć na swoją organizację z szerszej perspektywy. A nie tylko z punktu widzenia zadań jednego działu. Dołączając do nas, budujesz swoją reputację poprzez branie udziału m.in. w badaniach i panelach dyskusyjnych (personal branding). Tworzymy przestrzeń do konstruktywnej dyskusji nad rozwojem HR.

Dołącz do Klubu HR już teraz!

Basic

Zostań członkiem Klubu HR i odkrywaj nowe szanse na rozwój

0 zł*

Dołącz

 • Udział w elitarnych spotkaniach stacjonarnych organizowanych przez ICAN Institute (pogłębiony networking)
 • Udział w tematycznych webinariach, dzięki którym będziesz mieć dostęp do najnowszych trendów i idei HR
 • Możliwość publikacji artykułów, case studies i opinii eksperckich w mediach ICAN Institute
 • Comiesięczny, klubowy newsletter z poleceniem branżowych imprez, aktywności, wydarzeń i ciekawych artykułów, dzięki którym będziesz zawsze na bieżąco
 • Stały kontakt z wysokiej klasy ekspertami i praktykami branży HR

*w przypadku udzielenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych e-mailem i telefonicznie. Jeśli nie wyrażasz zgody na taki kontakt, możesz wykupić Pakiet Basic za 123zł klikając tutaj.

Professional

Korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości i korzyści zawodowych, jakie daje Tobie Klub HR!

2 568 zł
1 461,24 zł brutto / rok

Dołącz

 • Bezpłatne uczestnictwo VIP w dwóch konferencjach ICAN Institute rocznie (wybranych przez członka klubu) o wartości 2500 zł
 • Prenumerata „MIT Sloan Management Review Polska” w wersji Silver
 • Bestseller z certyfikatem HR Master od ICAN Institute powered by MIT Sloan Managemant Review uczelni numer 1 na świecie
 • Udział w elitarnych spotkaniach stacjonarnych organizowanych przez ICAN Institute (pogłębiony networking)
 • Udział w tematycznych webinariach, dzięki którym będziesz mieć dostęp do najnowszych trendów i idei HR
 • Możliwość publikacji artykułów, case studies i opinii eksperckich w mediach ICAN Institute
 • Comiesięczny, klubowy newsletter z poleceniem branżowych imprez, aktywności, wydarzeń i ciekawych artykułów, dzięki którym będziesz zawsze na bieżąco
 • Stały kontakt z wysokiej klasy ekspertami i praktykami branży HR

Dla kogo jest klub?

Klub HR to miejsce spotkań wszystkich zainteresowanych strategicznym rozwojem działów zarządzania zasobami ludzkimi:

Dyrektorów personalnych, którzy chcą wymieniać się doświadczeniami z innymi członkami klubu oraz czerpać wiedzę od najlepszych ekspertów na rynku HR.
Specjalistów ds. HR, którzy aspirują do awansu i chcą zwiększyć swoją świadomość potrzeb biznesowych.
Osób chcących poszerzyć wiedzę z zakresu HR, aby przyczynić się do rozwoju swojej organizacji (właścicieli firm, prezesów, członków zarządu, dyrektorów innych działów).

Co zyskujesz, dołączając do Klubu HR?

Czerpiesz inspiracje od członków społeczności

Zrzeszamy najważniejsze osoby działające w obszarze HR w Polsce. Tworzymy miejsce do swobodnej wymiany wiedzy i doświadczeń. W trakcie spotkań tematycznych porozmawiamy o Twoich bieżących wyzwaniach i pokażemy Ci kierunki działania.

Otrzymujesz wartościowe materiały

Dzięki naszym praktycznym case studies oraz analizom nowych trendów HR zdobędziesz cenne kompetencje personalne, menedżerskie i strategiczne. A także nauczysz się wdrażać efektywne zmiany w modelu biznesowym z perspektywy roli kapitału ludzkiego.

Możliwość współtworzenia treści

Możesz zaprezentować siebie i swoją wiedzę. Umożliwiamy rozwój osobisty oraz kompetencyjny – zbudowanie własnej pozycji i wzrost wartości na rynku pracy. Dołączając do klubu, stajesz się członkiem grupy ekspertów HR.

Masz okazję do networkingu

Spotkasz liderów, którzy mierzą się z podobnymi wyzwaniami, ale mają doświadczenia z różnych branż, co daje ciekawą wymianę wiedzy i inspiracji. Możliwość nawiązania nowej, owocnej współpracy i poznania potencjalnych partnerów biznesowych.

Zniżki na szkolenia ICAN Institute

Zyskaj stały rabat 30% na udział w naszych programach rozwoju, płatnych konferencjach oraz na zakup książek i e-booków w sklepie internetowym www.sklep.ican.pl.

Uczestniczysz w bezpłatnych wydarzeniach ICAN Institute i MIT Sloan Management Review Polska

Możesz brać udział w merytorycznych spotkaniach biznesowych – webinariach, panelach dyskusyjnych czy debatach eksperckich. Podczas tych inicjatyw poznasz praktyków biznesu i ekspertów z obszaru strategii HR, kultury organizacyjnej czy zarządzania talentami.

Opiekun Merytoryczny

Beata Korczak-Nowak

Head of Human Resources & Culture, ICAN Institute

Rada programowa

Anna Władyczuk

Starszy konsultant, SAM Executive Search Poland

Marzena Budziszewska-Pettyn

HR Manager CEE, DLL Polska S.A.

Jacek Kwieciński

Dyrektor Personalny i Członek Zarządu, Pratt&Whitney Kalisz

Współpraca przy Klubie HR

Jeśli chcesz zostać naszym partnerem merytorycznym, nawiązać współpracę przy organizacji wydarzeń lub masz pytania odnośnie uczestnictwa w klubie – skontaktuj się z nami:

Karolina Starko

Event Project Manager

+48 784 507 967
k.starko@ican.pl

Ewa Szczesik

Dyrektor Media & Marketing Solutions

+48 664 933 232
e.szczesik@ican.pl