Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

Szkolenia z zarządzania firmą
od ICAN Insitute

Dla osób na stanowiskach kierowniczych o różnym doświadczeniu: menedżerów, dyrektorów, członków zarządów, prezesów i właścicieli.

Poznaj program, ekspertów, harmonogram i lokalizacje naszych szkoleń z zarządzania firmą.

Wybierz najlepsze dla siebie szkolenie i zdobądź kompetencje niezbędne do skutecznego zarządzania.

Aktualne szkolenia z zarządzania

First-Time Manager™

Szkolenie dla początkujących menedżerów i osób przygotowujących się do awansu na stanowisko kierownicze. Zdobądź solidny fundament wiedzy o pracy menedżera: zarządzaniu sobą, kierowaniu zespołem, delegowaniu zadań, motywowaniu i komunikacji.

Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań

Management™

Praktyczna alternatywa dla programów MBA dla menedżerów średniego i wyższego szczebla. Zdobędziesz kompetencje z zakresu zarządzania firmą i zespołem m.in. tworzenia strategii, negocjacji, marketingu, pozyskiwania talentów i analizy ekonomicznej.

Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań

Strategic HR Management™

Zostań strategicznym partnerem i doradcą dla zarządów. Nauczysz się m.in. tworzyć strategię HR spójną z strategią i celami firmy, uzasadniać biznesowo inicjatywy HR, rekrutować talenty oraz rozwijać swoją markę osobistą i pozycję w organizacji.

Warszawa

Strategic Sales Leadership™

Szkolenie dla liderów średniego i wyższego szczebla, którzy odpowiadają za strategię sprzedaży. Uczy, jak planować i realizować strategię, zarządzać relacją z klientem, zarządzać marżą i negocjować. Sprzedawaj więcej dzięki przemyślanej strategii!

Warszawa

Neuroleadership Academy™

Najbardziej zaawansowane szkolenie w ofercie ICAN dla doświadczonych liderów wysokiego szczebla. Naucz się wykorzystywać wiedzę o mózgu do lepszego zarządzania. Zostań neuroliderem i uzyskaj ponadprzeciętną efektywność na poziomie organizacji i zespołów.

Warszawa

Personal Leadership Academy™

Program rozwoju miękkich kompetencji z obszaru osobistego przywództwa. Uczy, jak budować silną markę osobistą, autorytet i wpływ w organizacji. Rozwija zdolności negocjacyjne. To program skupiony na Tobie! Polecany liderom najwyższego szczebla.

Warszawa

Strategic Leadership Academy™

Szkolenie dla osób chcących zdobyć kompetencje zarządzania strategicznego: prezesów, właścicieli firm, członków zarządu i dyrektorów. Uczy m.in., jak tworzyć strategię, podejmować szybkie i trafne decyzje, zarządzać wartością firmy i jej przychodami.

Warszawa

Sales Management Program™

Zarządzasz handlowcami? Ten program dla menedżerów i dyrektorów sprzedaży przekaże Ci unikalne know-how z zakresu rekrutacji, coachingu, motywacji, wyznaczania i realizacji celów. Zwiększysz efektywność zespołu i osiągniesz rewelacyjne wyniki!

Warszawa

Porozmawiajmy o Twoim rozwoju

Kontakt z nami w sprawie wyboru ścieżki rozwoju jest niezobowiązujący.
Z programów ICAN możesz zrezygnować na każdym etapie szkolenia, dostając 100% zwrot pieniędzy.