Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

Szkolenia z zarządzania firmą od ICAN Insitute

 • Dla osób na stanowiskach kierowniczych o różnym doświadczeniu: menedżerów, dyrektorów, członków zarządów, prezesów i właścicieli.
 • Poznaj program, ekspertów, harmonogram i lokalizacje naszych szkoleń z zarządzania firmą.
 • Wybierz najlepsze dla siebie szkolenie i zdobądź kompetencje niezbędne do skutecznego zarządzania.

Aktualne szkolenia z zarządzania

Sales Management Program™

Zarządzasz handlowcami? Ten program dla menedżerów i dyrektorów sprzedaży przekaże Ci unikalne know-how z zakresu rekrutacji, coachingu, motywacji, wyznaczania i realizacji celów. Zwiększysz efektywność zespołu i osiągniesz rewelacyjne wyniki!

Warszawa

Strategic Leadership Academy™

Szkolenie dla osób chcących zdobyć kompetencje zarządzania strategicznego: prezesów, właścicieli firm, członków zarządu i dyrektorów. Uczy m.in., jak tworzyć strategię, podejmować szybkie i trafne decyzje, zarządzać wartością firmy i jej przychodami.

Warszawa

Personal Leadership Academy™

Program rozwoju miękkich kompetencji z obszaru osobistego przywództwa. Uczy, jak budować silną markę osobistą, autorytet i wpływ w organizacji. Rozwija zdolności negocjacyjne. To program skupiony na Tobie! Polecany liderom najwyższego szczebla.

Warszawa

First-Time Manager™

Szkolenie dla początkujących menedżerów i osób przygotowujących się do awansu na stanowisko kierownicze. Zdobądź solidny fundament wiedzy o pracy menedżera: zarządzaniu sobą, kierowaniu zespołem, delegowaniu zadań, motywowaniu i komunikacji.

Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań

Management™

Praktyczna alternatywa dla programów MBA dla menedżerów średniego i wyższego szczebla. Zdobędziesz kompetencje z zakresu zarządzania firmą i zespołem m.in. tworzenia strategii, negocjacji, marketingu, pozyskiwania talentów i analizy ekonomicznej.

Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań

Strategic HR Management™

Zostań strategicznym partnerem i doradcą dla zarządów. Nauczysz się m.in. tworzyć strategię HR spójną z strategią i celami firmy, uzasadniać biznesowo inicjatywy HR, rekrutować talenty oraz rozwijać swoją markę osobistą i pozycję w organizacji.

Warszawa

Strategic Sales Leadership™

Szkolenie dla liderów średniego i wyższego szczebla, którzy odpowiadają za strategię sprzedaży. Uczy, jak planować i realizować strategię, zarządzać relacją z klientem, zarządzać marżą i negocjować. Sprzedawaj więcej dzięki przemyślanej strategii!

Warszawa

Neuroleadership Academy™

Najbardziej zaawansowane szkolenie w ofercie ICAN dla doświadczonych liderów wysokiego szczebla. Naucz się wykorzystywać wiedzę o mózgu do lepszego zarządzania. Zostań neuroliderem i uzyskaj ponadprzeciętną efektywność na poziomie organizacji i zespołów.

Warszawa

picture

Zarządzanie: definicja i na czym polega

Zarządzanie obejmuje działania, procesy i decyzje, które mają prowadzić do osiągnięcia wyznaczonych celów i zapewnienie warunków do efektywnego funkcjonowania z wykorzystaniem zasobów firmy. Na przestrzeni lat powstało wiele teorii zarządzania. Według popularnej do lat 60. XX wieku definicji zarządzanie rozumiano jako działanie kierownicze, które obejmowało szereg czynności, takich jak planowanie, organizowanie, decydowanie, motywowanie i kontrolowanie (tzw. klasyczne funkcje zarządzania według Henriego Fayola). Nowsze koncepcje zarządzania definiują je jako praktykę lub nawet sztukę mądrego stosowania środków do osiągnięcia założonych celów. Ważnym elementem aspektem zarządzania jest delegowanie – kadra zarządzająca, czyli menedżerowie, osiągają cele firmy poprzez organizowanie pracy innym osobom, a nie poprzez wykonywanie jej osobiście.


Szkolenie z zarządzania: dla kogo

Ze szkoleń z obszaru zarządzania najbardziej skorzystają osoby na stanowiskach kierowniczych: team leaderzy, menedżerowie, dyrektorzy, członkowie zarządów, prezesi, przedsiębiorcy i właściciele firm. W naszej ofercie znajdziesz szkolenia przeznaczone dla liderów na różnych etapach kariery menedżerskiej i o różnym poziomie doświadczenia – prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących, nowo mianowanych menedżerów, jak i osób mających duże doświadczenie zawodowe, ale chcących uporządkować swoją wiedzę, poznać najnowsze metody zarządzania i zweryfikować swoje techniki przewodzenia z ekspertem. Jeśli myślisz o swoim rozwoju i doskonaleniu kompetencji, weź udział w naszych szkoleniach z zarządzania. Niezależnie od branży, w jakiej działasz, i wielkości swojej firmy znajdziesz w naszym katalogu odpowiednie szkolenie dla siebie.


Zarządzanie firmą: czego uczą nasze szkolenia

Nasze szkolenia z zarządzania rozwijają kompetencje twarde i miękkie, niezbędne do skutecznego kierować zespołem i firmą. Tematyka szkoleń dotyczy szeroko rozumianego zarządzania, w tym przywództwa, sprzedaży i strategii. Pod czujnym okiem naszych trenerów zdobędziesz i udoskonalisz takie umiejętności jak:

 • Zarządzanie zespołem i budowanie zespołu
 • Motywowanie i coaching pracowników, zespołów
 • Tworzenie strategii biznesowej dla firmy
 • Zarządzanie sobą jako liderem: zarządzenie stresem, emocjami i czasem
 • Delegowanie zadań, organizacja pracy zespołu, ustalanie priorytetów
 • Tworzenie planów rozwoju dla pracowników
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi, metody i narzędzia dla HR
 • Rekrutacja: pozyskanie i zatrzymanie w firmie pracowników
 • Zarządzanie budżetem i podstawy finansów
 • Metody oceny finansowej projektów
 • Wykorzystanie neuronauki w zarządzaniu i motywowaniu
 • Zarządzanie sprzedażą i zespołem handlowców
 • Zarządzanie lejkiem sprzedażowym i procesami sprzedaży
 • Wyznaczanie celów, metody mierzenia realizacji celów i ich egzekwowanie
 • Negocjacje i komunikacja: tworzenie porozumienia
 • Budowanie marki osobistej i autorytetu lidera


Oczywiście, to nie wszystko, czego nauczysz się na naszych szkoleniach z zarządzania. Szczegółowy program zajęć znajdziesz na stronach poszczególnych szkoleń.


Zarządzanie firmą szkolenia: jak wybrać to odpowiednie?

Wybór dobrego szkolenia z zarządzania może wiązać się z wieloma pytaniami i wątpliwościami. Jak mieć pewność, że właśnie to szkolenie będzie dla nas właściwe? Na początek polecamy sprawdzić, na jakim etapie kariery jesteśmy, jakich kompetencji potrzebujemy i jakie wyzwania związane z zarządzaniem napotykamy w swojej pracy. Możemy na przykład skorzystać z narzędzi diagnostycznych i testów, które pozwolą nam zidentyfikować nasze luki kompetencyjne oraz mocne i słabe strony. W ICAN oferujemy takie rozwiązania diagnostyczne dla menedżerów, zespołów i firm.

Przeglądając szkolenia z zarządzania firmą, warto zwrócić uwagę na program szkolenia – jakie umiejętności rozwija i jakie tematy porusza. W przypadku wątpliwości warto porozmawiać z naszym konsultantem, który odpowie na pytania i pomoże rozwiać wątpliwości. Taka rozmowa jest bezpłatna. Z chęcią doradzimy Ci w wyborze ścieżki rozwoju. Dobrym pomysłem jest także sprawdzenie opinii absolwentów szkoleń z zarządzania.


Nasze popularne szkolenia z zarządzania

Wśród menedżerów dużym zainteresowaniem cieszą się nasze szkolenia takie jak: First-Time Manager™, Management™, Strategic HR Management™ i Strategic Leadership Academy™. To szkolenia z zarządzania firmą, które rozwijają kompetencje liderskie niezbędne do sukcesu na stanowisku kierowniczym.

Nasze szkolenia są mocno nastawione na praktykę. Ograniczamy zbędną teorię do minimum. Zajęcia są prowadzone w formie warsztatowej z wykorzystaniem gier biznesowych, symulacji, praktycznych ćwiczeń w grupie i analizy studiów przypadków. Wiele aspektów związanych z zarządzaniem firmą omawiamy uwzględniając indywidualne wyzwania i problemy uczestników. Nasi trenerzy to doświadczeni eksperci, którzy mają wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu, zdobyte podczas współpracy z największymi polskimi i zagranicznymi firmami.

Szkolenia z zarządzania firmą od ICAN Institute wyposażają uczestników w gotowe, sprawdzone rozwiązania, narzędzia i metody zarządzania o potwierdzonej naukowo skuteczności. Wiele z nich można zastosować od razu po zajęciach, jeszcze w trakcie trwania szkolenia!


W jakich miastach organizujemy szkolenia z zarządzania

Nasze szkolenia odbywają się w największych miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. Dzięki temu docieramy do szerokiego grona odbiorców, wspierając w rozwoju menedżerów z całego kraju. To także duża zaleta dla uczestników szkoleń z zarządzania – mogą wymienić się wiedzą z liderami z różnych branż i regionów oraz poszerzyć sieć kontaktów. Dogodna lokalizacja to także mniejsze koszty związane z dojazdem czy ewentualnym noclegiem. Łatwiej jest wtedy pogodzić obowiązki zawodowe z udziałem w szkoleniu. Wybierając szkolenie z zarządzania, pamiętaj, aby sprawdzić, w którym dokładnie mieście odbywają się zajęcia i kiedy startują poszczególne grupy.


Zarządzanie firmą szkolenia – jak je opracowujemy

Nasze szkolenia z zarządzania opracowujemy z doświadczonymi praktykami biznesu, wykorzystując najnowsze narzędzia nauczania i insighty z rynku. Śledzimy bieżące trendy w biznesie i rozmawiamy z przedsiębiorcami o ich wyzwaniach i bolączkach. Na tej podstawie aktualizujemy w czasie rzeczywistym program szkoleń pod kątem merytoryki, dzięki czemu dostarczamy wiedzę i narzędzia, które rozwiązują prawdziwe problemy uczestników. Dzięki naszym szkoleniom z zarządzania uczestnicy znacząco podniosą swoja efektywność, zdobędą kluczowe umiejętności i zwiększą swoje szanse na sukces w karierze, np. na awans, pozyskanie ważnego klienta, domknięcie dużej transakcji i uzyskanie ponadprzeciętnych wyników.

Porozmawiajmy o Twoim rozwoju

Kontakt z nami w sprawie wyboru ścieżki rozwoju jest niezobowiązujący. Z programów ICAN możesz zrezygnować na każdym etapie szkolenia, dostając 100% zwrot pieniędzy.