Networking

Dołącz do liderów w swojej branży, wybierając jeden z naszych klubów rozwoju

Członkostwo w klubach rozwojowych ICAN Institute pozwala menedżerom kluczowych pionów na rozwijanie kompetencji w prestiżowym gronie właścicieli, prezesów i dyrektorów z największych polskich firm.

Zależy Ci na zwiększeniu sprzedaży? Chcesz, aby HR wspierał realizację strategii Twojego przedsiębiorstwa? Jesteś pewien, że jako dyrektor finansowy możesz wpłynąć na zwiększenie przychodów? A może przeczuwasz, że z takim produktem i zespołem Twoja firma może odnieść sukces na rynkach zagranicznych? Wybierz swój klub rozwoju w zależności od tego, jaką rolę pełnisz w organizacji i jakie cele chcesz osiągnąć.

logo Klubu HR

dla menedżerów
i specjalistów HR

 

dowiedz się więcej
logo Klubu CFO

dla liderów
odpowiedzialnych za finanse

 

dowiedz się więcej
logo Klubu Absolwenta

dla absolwentów szkoleń
i warsztatów ICAN Institute

 

dowiedz się więcej
Każda inicjatywa ICAN Institute umożliwia wymianę poglądów z innymi uczestnikami, reprezentującymi różne branże i stanowiska, z którymi raczej nie miałabym okazji spotkać się w swoim życiu zawodowym. Poznanie wielu, często skrajnie odmiennych punktów widzenia pozwala na podejmowanie decyzji w sposób bardziej świadomy i obarczony mniejszym ryzykiem popełnienia błędu, co dla mnie stanowi ogromną wartość.

Agnieszka Krochmalska
STG Marketing Manager IBM

4 powody, dla których warto zostać członkiem klubu

Naszą misją jest zapewnić Ci stały dostęp do wiedzy i narzędzi biznesowych z najwyższej półki. Bez względu na to, który klub rozwoju wybierzesz, gwarantujemy Ci następujące korzyści:

SPOTKANIA NETWORKINGOWE

Zawsze w elitarnym gronie, zawsze w wyjątkowych miejscach. Skorzystaj z bezcennej okazji do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych relacji biznesowych!

RAPORT SPECJALNY

Opracowany przez naszych ekspertów z myślą o bieżących wyzwaniach w Twojej branży. Wykorzystaj najnowsze wyniki badań w osiąganiu przewagi na rynku!

BOGATE MATERIAŁY AUDIOWIZUALNE

Możesz skorzystać z nich w każdej chwili, zwiększając skuteczność własną i swojej firmy. Poznawaj najnowsze trendy i wdrażaj rozwiązania, które działają tu i teraz!

WEBINARIA DEDYKOWANE CZŁONKOM KLUBU

Wyjątkowa okazja, by nie ruszając się zza biurka, wziąć udział w spotkaniu z wybitnymi ekspertami. Spotkaj się z nami online, a potem odbierz nagranie i prezentację!

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie doradzimy Ci opcję rozwoju menedżerskiego dopasowaną do Twoich potrzeb. Zadzwoń: 22 250 11 44.