logo: klub absolwenta

KREUJ Z NAMI

NOWE OBLICZE BIZNESU

Rozmawiamy, inspirujemy i pobudzamy do działania

Klub Absolwenta ICAN Institute to społeczność liderów kształcących się w ramach programów rozwoju ICAN Institute. Spotykamy się w gronie osób, którym bliska jest idea nauki przez całe życie oraz chęć wnoszenia dodatkowej wartości do swoich organizacji poprzez działania na rzecz innych społeczności czy firmowy CSR. Umożliwiamy wymianę doświadczeń, wzajemne inspirowanie się i podejmowanie inicjatyw na rzecz innych. Pomagamy również pokonywać trudy konkurowania w zmiennej i turbulentnej rzeczywistości biznesowej, dostarczając aktualną wiedzę i nowe narzędzia.

Buduj z nami społeczność ludzi chcących stale się rozwijać i dzielić doświadczeniami

ADRESACI

Chcesz dołączyć do klubu? Sprawdź, czy spełniasz ten warunek

Klub Absolwenta to społeczność, która łączy wszystkich uczestników programów rozwojowych ICAN Institute (wcześniej Canadian Institute). Aby dołączyć do klubu i korzystać z przysługujących przywilejów (benefitów), należy być absolwentem choćby (minimum) jednego szkolenia.

Dołącz do nas, jeśli jesteś:

ABSOLWENTEM PROGRAMÓW ROZWOJOWYCH ICAN INSTITUTE

ABSOLWENTEM PROGRAMÓW ROZWOJOWYCH CANADIAN INTERNATIONAL MANAGEMENT INSTITUTE

OFERTA WARTOŚCI KLUBU ABSOLWENTA

Dla nas liczą się ludzie, dlatego tworzymy platformę wymiany doświadczeń dla liderów, którzy poza działalnością zawodową realizują się w działaniach na różnych płaszczyznach.

NEWSLETTER KLUBU ABSOLWENTA

To pigułka wiedzy o aktualnych trendach rynkowych, którą będziesz otrzymywać regularnie raz w miesiącu. Na bieżąco poinformujemy Cię także o nadchodzących aktywnościach Klubu, np. spotkaniach, i nowych materiałach, zawierających rady ekspertów i podsumowujących wydarzenia klubowe.

ZJAZDY KLUBU (STACJONARNE)

Wymieniaj się doświadczeniami z innymi absolwentami, spotykaj się z ekspertami, przysłuchuj się debatom i podnoś swoją wiedzę z zakresu zarządzania i przywództwa. Widzimy się co kwartał!

SPOTKANIA NETWORKINGOWE ONLINE I WEBINARIA

Dołącz do elitarnych spotkań członków naszej społeczności! Koncentrujemy się wokół wyzwań współczesnego biznesu, a Absolwenci mają realny wkład w tematykę i formułę spotkań.

BĘDZIESZ NA NASZEJ LIŚCIE EKSPERTÓW

Twój głos jest dla nas ważny! Dlatego zyskujesz wyjątkową możliwość podzielenia się swoim doświadczeniem i punktem widzenia w wybranym obszarze za pośrednictwem słowa pisanego (artykuły, publikacje na łamach magazynów i online) oraz poprzez wystąpienia na naszych wydarzeniach (debaty eksperckie, panele, webinaria).

UCZESTNICTWO W BADANIACH

Weźmiesz udział w badaniach przeprowadzanych przez jednostkę ICAN Research, która monitoruje aktualne trendy rynkowe, strategie, kierunki i motywatory rozwoju polskich firm. To dostęp do najświeższych danych!

BONUSOWE MATERIAŁY PO WYDARZENIACH

Otrzymuj dodatkowe opracowania od speakerów i partnerów występujących na naszych wydarzeniach. Czekają na Ciebie nagrania, wywiady, artykuły i wiele więcej!

SPECJALNE AKTYWNOŚCI NA WYDARZENIACH

Dołącz do ekskluzywnej Strefy Absolwenta podczas wydarzeń. Zyskaj dostęp do sesji Q&A z czołowymi speakerami i dodatkowych modułów, warsztatów i materiałów przeznaczonych wyłącznie dla Absolwentów.

ATRAKCYJNE ZNIŻKI

Jako członek Klubu masz stałą zniżkę 30% na szkolenia ICAN. Przygotowaliśmy dla Ciebie także limitowane oferty i rabaty, a dla najaktywniejszych uczestników wydarzeń specjalne korzyści!

NOWOŚCI WYDAWNICZE

Stały rozwój jest wpisany w nasze DNA, dlatego udostępniamy Ci fragmenty wybranych nowości książkowych z naszej oferty. Dzięki temu odkryjesz wartościowe publikacje, których lektura dostarczy Ci inspiracji i praktycznej wiedzy!

Twórz z nami społeczność liderów, którzy wiedzą, że biznes potrzebuje ciągłego rozwoju.

ZAPROSZENIE

dr Witold Jankowski

Idea ciągłej nauki przez całe życie towarzyszy nam w ICAN od zawsze, dlatego postanowiliśmy krzewić ją również wśród naszych absolwentów. Zapraszam Państwa do współtworzenia wyjątkowej społeczności, dla której poza sukcesem zawodowym liczą się też działania prospołeczne.

Uprzedzam, że członkostwo w Klubie Absolwenta zobowiązuje: przede wszystkim do nieustannej pracy nad sobą i swoim otoczeniem. Dbanie o rozwój nie tylko na płaszczyźnie zawodowej, ale i społecznej daje bowiem silniejsze poczucie sensu, satysfakcji i autentycznej radości z osiąganych sukcesów. Jestem przekonany, że w gronie tysięcy naszych absolwentów nie zabraknie osób, którym bliskie jest takie podejście. Spotykajmy się zatem i wzajemnie inspirujmy.

Andrzej Jacaszek

Miarą człowieka jest sposób, w jaki wykorzystuje władzę. Naukowo udowodniono, że wysoka ranga czy pozycja społeczna zmniejsza ograniczenia wewnętrzne jednostki i zachęca do działania. Umiejętne posługiwanie się władzą pozwala na realizację czterech wymiarów sukcesu: zdobywania osiągnięć, posiadania znaczenia, poczucia osobistego szczęścia oraz pozostawiania po sobie spuścizny. Władza jest dla nas dobra – pozwala osiągać wielkie cele.

W Klubie Absolwenta do tego właśnie zachęcamy, inspirując do działań na rzecz społeczeństw, przyrody i biznesu! Wierzę, że nasza społeczność może być nieocenionym wsparciem w realizacji wielkich celów na rzecz innych.

ORGANIZATOR

Lider na polskim rynku w zakresie programów rozwojowych dla wyższej i średniej kadry zarządzającej oraz specjalistów poszukujących wiedzy i narzędzi pozwalających sprostać kolejnym wyzwaniom zawodowym.

ICAN Institute od ponad 20 lat dostarcza polskim menedżerom wiedzę oraz praktyczne narzędzia biznesowe. Organizuje konferencje z cyklu Elite Sales Program oraz Elite Leadership Program z udziałem największych światowych autorytetów w dziedzinie marketingu, sprzedaży i przywództwa.

DOŁĄCZ DO KLUBU ABSOLWENTA

Jak dołączyć do Klubu Absolwenta?

Aby zostać członkiem Klubu Absolwenta wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość od nas z potwierdzeniem o dołączeniu do Klubu. Od tej pory będziesz też regularnie otrzymywać nasz newsletter!

Uzupełnij formularz