Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

Szkolenia CEO

  • Dla prezesów zarządów, członków zarządów, dyrektorów generalnych i dyrektorów zarządzających.
  • Rozwój kompetencji twardych i miękkich, niezbędnych do zarządzania na szczycie organizacji.
  • Sprawdź dostępne szkolenia dla CEO, harmonogram i prowadzących zajęcia.

Aktualne szkolenia z zarządzania

Personal Leadership Academy™

Program rozwoju miękkich kompetencji z obszaru osobistego przywództwa. Uczy, jak budować silną markę osobistą, autorytet i wpływ w organizacji. Rozwija zdolności negocjacyjne. To program skupiony na Tobie! Polecany liderom najwyższego szczebla.

Warszawa

Management™

Praktyczna alternatywa dla programów MBA dla menedżerów średniego i wyższego szczebla. Zdobędziesz kompetencje z zakresu zarządzania firmą i zespołem m.in. tworzenia strategii, negocjacji, marketingu, pozyskiwania talentów i analizy ekonomicznej.

Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań

Strategic Leadership Academy™

Szkolenie dla osób chcących zdobyć kompetencje zarządzania strategicznego: prezesów, właścicieli firm, członków zarządu i dyrektorów. Uczy m.in., jak tworzyć strategię, podejmować szybkie i trafne decyzje, zarządzać wartością firmy i jej przychodami.

Warszawa

Strategic Sales Leadership™

Szkolenie dla liderów średniego i wyższego szczebla, którzy odpowiadają za strategię sprzedaży. Uczy, jak planować i realizować strategię, zarządzać relacją z klientem, zarządzać marżą i negocjować. Sprzedawaj więcej dzięki przemyślanej strategii!

Warszawa

Neuroleadership Academy™

Najbardziej zaawansowane szkolenie w ofercie ICAN dla doświadczonych liderów wysokiego szczebla. Naucz się wykorzystywać wiedzę o mózgu do lepszego zarządzania. Zostań neuroliderem i uzyskaj ponadprzeciętną efektywność na poziomie organizacji i zespołów.

Warszawa

picture

CEO – co znaczy skrót?

CEO to skrót od angielskiej nazwy stanowiska Chief Executive Officer. Po polsku oznacza prezesa zarządu lub dyrektora generalnego, czyli osobę pełniącą najważniejszą funkcję w organizacji. Zdarza się, że CEO jest jednocześnie właścicielem firmy, ale nie musi tak być – taka sytuacja dotyczy najczęściej małych firm. Chief Executive Officer to najwyższe stanowisko w hierarchii i daje ostateczną władzę wykonawczą w firmie. Do obowiązków takiej osoby należy m.in. tworzenie strategii przedsiębiorstwa, kontrola realizacji długoterminowych planów i celów, przewodzenie organizacji oraz podejmowanie kluczowych decyzji dotyczących spółki, jej rozwoju i przyszłości, np. inwestycji, fuzji i przejęć.


Szkolenia dla CEO – czy warto?

Jako CEO warto korzystać ze szkoleń i aktualizować swoją wiedzę, gdyż wiele metod zarządzania obecnie przestaje działać lub okazuje się nieskutecznych mimo swojej popularności i zostaje obalona naukowo. Dla CEO szkolenia to nie tylko możliwość rozwoju, lecz także okazja do networkingu, poszerzania sieci kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi osobami na podobnym stanowisku. Inspiracja z innej branży niż własna może być bardzo pożyteczna i zaowocować pomysłem na usprawnienie własnej firmy. Praca w grupie podczas szkolenia i wsparcie eksperta pozwala zrewidować swój dotychczasowy sposób prowadzenia firmy i metody zarządzania kadrą, co dla CEO jest cennym, często niedostępnym feedbackiem. Nasze szkolenia dają CEO także możliwość skorzystania z diagnostyki, dzięki której lepiej poznają siebie jako liderów, zweryfikują swój styl przewodzenia i swoją skuteczność.


Kompetencje CEO – jakie szkolenie?

Zarządzanie organizacją wymaga szerokiej wiedzy merytorycznej i kompetencji zarówno twardych, jak i miękkich. CEO powinien posiadać umiejętności z zakresu strategii, przewodzenia i zarządzania, negocjacji, budowania relacji i partnerstw biznesowych, finansów i oceny ekonomicznej przedsiębiorstwa. Dlatego warto wybrać dla CEO szkolenie, które uczy, jak interpretować zmiany w otoczeniu biznesowym i aktualizować model biznesowy spółki. Ważnym elementem jest także marka osobista, którą liderzy powinni rozwijać. W naszej ofercie znajdziesz szkolenia dla CEO, które podpowiedzą Ci, jak budować silny personal branding, autorytet i wpływ w organizacji. Wybór szkolenia warto poprzedzić diagnostyką indywidualną lub całej firmy, by stwierdzić, gdzie kryją się luki kompetencyjne i źródła potencjalnych blokad wzrostu organizacji. Pomocą może być też wsparcie coacha lub mentora.


Szkolenia CEO – nasze rekomendacje

Z oferty ICAN Institute CEO często wybierają szkolenia Strategic Leadership Academy™, Personal Leadership Academy™ oraz Neuroleadership Academy™. Każde z nich jest skierowane do doświadczonych liderów na szczycie organizacji, jednak różni się zakresem tematycznym. Sprawdź poniżej, czego uczą nasze bestsellerowane szkolenia CEO i które z nich będzie najlepsze dla Ciebie.

  • Strategic Leadership Academy™ - to szkolenie rozwijające kompetencje strategiczne. Uczy, jak zarządzać wartością spółki, podejmować decyzje strategiczne oraz krok po kroku tworzyć i wdrażać strategie pozwalające wygrywać na współczesnych, niepewnych rynkach.
  • Personal Leadership Academy™ - podczas tego szkolenia skupiamy się na Tobie jako liderze i rozwoju kompetencji miękkich, w tym budowaniu marki osobistej, etycznym sprawowaniu władzy i zarządzania własnymi emocjami, stresem i energią.
  • Neuroleadership Academy™ - najbardziej zaawansowane szkolenie w naszej ofercie. Pokazuje, jak wykorzystywać odkrycia neuronauki do zarządzania sobą, zespołem i firmą, by zwiększać motywację i wydajność w skali całej organizacji.


Lokalizacje i harmonogram szkoleń CEO

Szkolenia odbywają się w Warszawie w siedzibie ICAN Institute. To dogodna lokalizacja blisko stacji Metro Wilanowska. Wiemy, że ze względu na służbowe obowiązki i ogromną odpowiedzialność czas CEO jest bardzo cenny, dlatego zajęcia odbywają się w trybie dwudniowych zjazdów raz w miesiącu. Istnieje możliwość bezproblemowego odrabiania zajęć w innym terminie – wystarczy poinformować wcześniej o swojej nieobecności. Dzięki temu uczestnicy szkoleń CEO z łatwością pogodzą rozwój z pracą.

Porozmawiajmy o Twoim rozwoju

Kontakt z nami w sprawie wyboru ścieżki rozwoju jest niezobowiązujący. Z programów ICAN możesz zrezygnować na każdym etapie szkolenia, dostając 100% zwrot pieniędzy.