Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

Szkolenia CEO

Dla prezesów zarządów, członków zarządów, dyrektorów generalnych i dyrektorów zarządzających.

Rozwój kompetencji twardych i miękkich, niezbędnych do zarządzania na szczycie organizacji.

Sprawdź dostępne szkolenia dla CEO, harmonogram i prowadzących zajęcia.

Aktualne szkolenia z zarządzania

Personal Leadership Academy™

Program rozwoju miękkich kompetencji z obszaru osobistego przywództwa. Uczy, jak budować silną markę osobistą, autorytet i wpływ w organizacji. Rozwija zdolności negocjacyjne. To program skupiony na Tobie! Polecany liderom najwyższego szczebla.

Warszawa

Management™

Praktyczna alternatywa dla programów MBA dla menedżerów średniego i wyższego szczebla. Zdobędziesz kompetencje z zakresu zarządzania firmą i zespołem m.in. tworzenia strategii, negocjacji, marketingu, pozyskiwania talentów i analizy ekonomicznej.

Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań

Strategic Leadership Academy™

Szkolenie dla osób chcących zdobyć kompetencje zarządzania strategicznego: prezesów, właścicieli firm, członków zarządu i dyrektorów. Uczy m.in., jak tworzyć strategię, podejmować szybkie i trafne decyzje, zarządzać wartością firmy i jej przychodami.

Warszawa

Strategic Sales Leadership™

Szkolenie dla liderów średniego i wyższego szczebla, którzy odpowiadają za strategię sprzedaży. Uczy, jak planować i realizować strategię, zarządzać relacją z klientem, zarządzać marżą i negocjować. Sprzedawaj więcej dzięki przemyślanej strategii!

Warszawa

Neuroleadership Academy™

Najbardziej zaawansowane szkolenie w ofercie ICAN dla doświadczonych liderów wysokiego szczebla. Naucz się wykorzystywać wiedzę o mózgu do lepszego zarządzania. Zostań neuroliderem i uzyskaj ponadprzeciętną efektywność na poziomie organizacji i zespołów.

Warszawa

Porozmawiajmy o Twoim rozwoju

Kontakt z nami w sprawie wyboru ścieżki rozwoju jest niezobowiązujący.
Z programów ICAN możesz zrezygnować na każdym etapie szkolenia, dostając 100% zwrot pieniędzy.