LOGO ICAN PERSONAL LEADERSHIP ACADEMY™

Program rozwoju osobistych kompetencji przywódczych dla liderów C-level

ICAN PERSONAL LEADERSHIP ACADEMY™
7 dwudniowych sesji

Miejsce zajęć:

Warszawa

Sprawdź harmonogram
Okładka broszury

Zbuduj silną pozycję lidera w swoim otoczeniu biznesowym

Tylko nielicznym menedżerom udaje się wspiąć na sam szczyt organizacji i utrzymać tę pozycję. Co zatem wyróżnia najskuteczniejszych liderów? Na najwyższych szczeblach zarządzania menedżerowie spotykają ludzi bardzo podobnych do samych siebie, jeśli chodzi o bagaż doświadczeń, wykształcenie i ścieżkę kariery. Wówczas twarde kompetencje menedżerskie, które rozwijali przez lata, nie są w stanie dłużej zapewnić im przewagi. Dla sukcesu na tym etapie kariery kluczowe znaczenie mają kompetencje miękkie, które mogą stanowić o unikalnej przewadze lidera. Te kompetencje pomoże Ci rozwinąć program Personal Leadership Academy™!

Jakie kompetencje miękkie prowadzą do sukcesu lidera?

Badania autorytetów przywództwa, takich jak dr Marshall Goldsmith, pokazują, że liderzy na szczycie organizacji powinni rozwijać kompetencje z zakresu osobistego przywództwa, czyli zdolności:

Ikona

Budowania autorytetu i wpływu

Ikona

Autoprezentacji i negocjacji

Ikona

Przejmowania i utrzymywania władzy

Ikona

Świadomego kreowania marki osobistej

Ikona

Zarządzania własną energią, emocjami i stresem

Ikona

Umiejętnego łączenia sukcesów zawodowych i osobistych

ICAN PERSONAL LEADERSHIP ACADEMY™

Personal Leadership Academy™ pozwoli Ci przyjrzeć się sobie jako liderowi i rozwinąć wszystkie te umiejętności, a dzięki temu zbudować silną pozycję w swoim otoczeniu biznesowym. To program, w którym będziemy pracować z Tobą nad Tobą!

Korzyści ze szkolenia z kompetencji miękkich

Odkryj, jak Twój rozwój osobisty przełoży się na efektywność i lepsze wyniki całej organizacji.

Grafika szkoleniowa

Korzyści dla menedżera

Udział w programie zwiększy Twoją efektywność osobistą i rozwinie kluczowe kompetencje, m.in. negocjacji, personal brandingu, sprawowania władzy w etyczny sposób.

 • Zostaniesz charyzmatycznym przywódcą, który inspiruje do działania i skutecznie przewodzi w warunkach rynkowej niepewności
 • Rozwiniesz silną markę osobistą i opanujesz sztukę autoprezentacji zarówno w przestrzeni online, jak i stacjonarnej.
 • Zbudujesz autorytet i sieć relacji oraz zwiększysz swój wpływ w organizacji, co pozwoli Ci przekonywać innych do swoich pomysłów.
 • Dowiesz się, łączyć wyzwania życia osobistego i zawodowego, by być szczęśliwym, spełnionym człowiekiem.
 • Poznasz ciekawych liderów z różnych branż. Porównasz swoje doświadczenia i wyzwania z nimi, a następnie zainspirujesz się ich metodami.
Grafika szkoleniowa

Korzyści dla firmy

Inwestycja we własne kompetencji pozwoli Ci skutecznie kierować firmą, nawigować wśród rynkowych trudności oraz budować sojusze w firmie.

 • Poprawa komunikacji na wszystkich poziomach organizacji, dzięki czemu unikniesz nieporozumień i wynikających z nich błędów czy opóźnień projektów.
 • Lepsze zarządzanie konfliktem: umiejętności negocjacyjne lidera pozwolą szybciej osiągać porozumienie i wypracowywać korzystne rozwiązania.
 • Zrozumienie dynamiki władzy i relacji w firmie pozwoli Ci skutecznie i etycznie zarządzać biznesem, by zwiększać jego wartość.
 • Poprawa wizerunku firmy, co przyciąga talenty. Liderzy są twarzą firmy, a ludzie chcą być zarządzani przez świetnych szefów.
Grafika szkoleniowa

Korzyści dla zespołu

Podczas programu rozwiniesz swoją inteligencję emocjonalną i społeczną, dzięki czemu zbudujesz trwałe relacje w firmie i środowisko motywujące do współpracy.

 • Wzrost efektywności, motywacji i zadowolenia pracowników, co ma pozytywny wpływ na wyniki firmy.
 • Pracownicy są lojalni wobec liderów, którzy są autentyczni, zaangażowani i promują firmowe wartości.
 • Większe zaufanie do lidera, co przekłada się na lepsze relacje w zespole i otwartość do wartościowej dyskusji nad projektami i inicjatywami.

Dla kogo jest szkolenie ICAN Personal Leadership Academy™?

Podczas programu będziesz doskonalić swoje umiejętności w elitarnym gronie prezesów, członków zarządów i dyrektorów.

Zarezerwuj miejsce
Ikona - człowiek

Dla osób na szczycie organizacji, pragnących dalej inwestować w swój rozwój

Ikona - człowiek

Dla liderów, którzy chcą zwiększyć efektywność własną i swoich zespołów

Ikona - człowiek

Dla top menedżerów, którzy wiedzą, że wzrost ich kompetencji przekłada się na lepsze wyniki całej firmy

Ikona - człowiek

Dla osób, które chcą wiedzieć, w jaki sposób są postrzegane w swoim otoczeniu biznesowym

Historie liderów, którzy odnieśli sukces z ICAN

Przeczytaj, co uczestnicy osiągnęli dzięki udziałowi w ICAN Personal Leadership Academy™ i za co cenią szkolenie.

Bayer

MARTA ZIÓŁKOWSKA

MARTA ZIÓŁKOWSKA

Business Head

Kiedy zarządzamy dużym zespołem, ważne jest skuteczne motywowanie ludzi i pokazywanie im, że to, co robimy, ma sens. Personal Leadership Academy™ ogromnie pomaga w tym zadaniu. Każda sesja zmienia perspektywę, pozwalając zrobić 3 kroki do przodu w najważniejszych obszarach zarządzania. Program pomógł nie tylko mnie, ale także mojemu zespołowi, któremu starałam się przekazywać jak najwięcej wiedzy zdobytej podczas szkolenia.

Amplus Sp. z o.o.

MACIEJ SKRZYDLEWSKI

MACIEJ SKRZYDLEWSKI

Wiceprezes zarządu, Import Director

Dzisiejszy świat zmienia się w tempie wykładniczym, dlatego jako liderzy i jako organizacja musimy być na to gotowi. Program zaprojektowano tak, by sprostać wyzwaniom dzisiejszych czasów i zmieniającemu się otoczeniu biznesowemu. Pokazuje on, jaki powinien być lider dziś, a jaki powinien być przywódca jutra. To program dla tych, którzy chcą się dalej rozwijać.

Check Point Software Technologies Poland

BARTOSZ KAMIŃSKI

BARTOSZ KAMIŃSKI

Business Development Manager

W mojej pracy niezwykle istotne jest poszukiwanie elementów, dzięki którym wyróżnię się na tle konkurencji i zdobędę nowych klientów. Udział w programie pozwolił mi zyskać komfort w nawiązywaniu tych relacji. Zwrócił uwagę na moje mocne i słabe strony, pozwolił zrozumieć, co mogę robić lepiej. Zyskałem wiedzę m.in. o tym, jak lepiej negocjować i kreować markę osobistą, pozycjonować się w branży czy podejmować trafniejsze decyzje.  Każda sesja była dla mnie szansą na „naładowanie” głowy nowymi pomysłami.

ProCardia Medical

KATARZYNA KOŁCZEWSKA

KATARZYNA KOŁCZEWSKA

Prezes zarządu

To, co najbardziej cenię sobie w ICAN Institute i programie Personal Leadership Academy™, to unikalna filozofia podejścia do biznesu i wyzwań przywództwa. Udział w sesjach szkoleniowych pozwala uświadomić sobie, w jaki sposób rozwijać firmę w warunkach zmienności, wyjść poza sferę swojej własnej branży oraz czerpać z doświadczeń i wiedzy opartych na przykładach z całego świata. To w nieprawdopodobny sposób poszerza horyzonty!

KGHM Polska Miedź S.A.

RADOSŁAW STACH

RADOSŁAW STACH

Dyrektor naczelny Oddziału Jednostka Ratownictwa Górniczo-Hutniczego

Program przyniósł odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania dotyczące bycia liderem. Sesje Personal Leadership Academy™ wyróżnia przede wszystkim wysoki poziom prowadzenia zajęć, który gwarantują światowej klasy trenerzy dostarczający najnowszej rzetelnej wiedzy biznesowej. PLA umacnia przywódców w roli liderów. Serdecznie polecam udział w programie!

TAURON Obsługa Klienta

MAGDALENA SZYMCZUK

MAGDALENA SZYMCZUK

Wiceprezes Zarządu ds. CUW HR i Wsparcia

Bycie autentycznym liderem to nieustanne udoskonalanie – i to nie tylko siebie, ale także swojego zespołu. To zdobywanie nowych informacji i umiejętności i przekazywanie ich współpracownikom. Każda sesja przyniosła mi wiele nowych pomysłów, które natychmiast wdrażałam w codziennej pracy, dzieląc się nimi z zespołem. Każdy z uczestników znajdzie w tym programie coś, co będzie dla niego nowe, zaskakujące

Program szkolenia z przywództwa osobistego dla liderów

Zobacz, czego się dowiesz i jakie kompetencje zdobędziesz.

Webinarium wprowadzające

Lider w niepewnym i turbulencyjnym świecie. Nowe wyzwania i niezbędne kompetencje

Szkolenie rozpoczyna się od spotkania online, wprowadzającego do właściwych sesji. Podczas niego dowiesz się, czym jest przywództwo w wymiarze indywidualnym i społecznym, a także czym różni się przewodzenie od zarządzania. Poznasz nowy model przewodzenia Future-Fit Leadership, który odpowiada na wyzwania obecnego środowiska biznesowego. Dowiesz się także, jak zjawisko tzw. digital disruption wpływają na efektywność organizacji, zespołów i jednostek.

SESJA 1

Wewnętrzna siła lidera. Dynamika rozwoju mocnych stron i przezwyciężania ograniczeń

Dowiesz się, jaki jest związek rozwoju indywidualnego lidera z rozwojem organizacji, a także jak określać swoje mocne i słabe strony. Poznasz też typowe pułapki i błędy w postawie lidera oraz sposoby na ich uniknięcie. Omówimy, jak możesz wykorzystać swoje unikalne cechy jako podstawę autentycznego, indywidualnego stylu przywództwa i wywierania wpływu na innych. Dzięki tej sesji zdefiniujesz bariery ograniczające Twój rozwój i skuteczność przywództwa, a następnie je przełamiesz dzięki ćwiczeniom i warsztatowi „Autentyczność lidera w praktyce”.

SESJA 2

Lider w sieci relacji. Budowanie inteligencji emocjonalnej i społecznej

Lider nigdy nie działa sam. Znajduje się w sieci relacji i zależności, np. zespół, współpracownicy, interesariusze. Dlatego zanim zaczniesz budować relacje, musisz poznać samego siebie. Skorzystasz z narzędzia diagnostycznego Life Styles Inventory™ i omówisz swój wynik z ekspertem. Zbadamy wpływ przekonań, sposobów myślenia i interpretowania zdarzeń na efektywność osobistą i skuteczność lidera. Przyjrzymy się też roli empatii w biznesie – kiedy warto się jej słuchać, a kiedy lepiej ją „wyłączyć”. Dowiesz się, na jakich etapach tworzenia relacji i komunikacji dochodzi do zakłóceń oraz jak im zapobiec.

SESJA 3

Sprawczość lidera. Władza, wpływ, etyka – jak je łączyć

Władza bywa tematem tabu w firmach, dlatego na tej sesji omówimy to zagadnienie w bezpiecznej atmosferze. Dowiesz się, jak sprawować władzę w etyczny, mądry sposób. Poznasz metody budowania wpływu, utrzymywania władzy i tworzenia sieci relacji, które wspierają Twoją pozycję w organizacji (alianse i zwolennicy). Sprawdzisz też, czym charakteryzują się osoby wpływowe i jak wykształcić w sobie cechy, które decydują o sukcesie. Dowiesz się także, gdzie kryją się częste błędy liderów i jakie zachowania mogą zniszczyć wartość firmy, kiedy władza korumpuje lidera.

SESJA 4

Budowanie silnej marki osobistej jako narzędzia reputacji i perswazji. Wykorzystaj narzędzia reputacji i perswazji

Dlaczego lider powinien budować swoją markę osobistą? Czym marka przywódcy różni się od marki produktu i jak może stać się autem strategicznym firmy? Dowiesz się tego na sesji, a także nauczysz się dobierać strategię komunikacji i obecności w social mediach do swojej osoby i celów. Nauczysz się wybierać odpowiednie media i monitorować zasięgi. Stworzysz osobisty stylebook oraz efektywny profil na LinkedIn. W ramach warsztatu multimedialnego przygotujesz nagranie. Poznasz tajniki vlogowania i pisania interesujących, eksperckich blogów.

SESJA 5

Autoprezentacja lidera. Jak występować w realnym i wirtualnym środowisku

Na tej sesji rozwiniesz umiejętność prezentowania in-persona i wirtualnie podczas różnych wystąpień. Pokonamy lęk przed wystąpieniami publicznymi dzięki odkryciu źródeł obaw i niezawodnym strategiom przeciwdziałania. Poznasz uniwersalne zasady prezentowania oraz sposoby na uniknięcie typowych błędów komunikacyjnych. Nauczysz się radzić sobie z trudnymi słuchaczami i wykorzystywać pozawerbalne techniki wpływu, by zwiększać Twoją siłę przekonywania. Weźmiesz udział w warsztatach multimedialnych z pracą nad prezentacjami i feedbackiem eksperta.

SESJA 6

Lider negocjator. Jak realizować złożone cele w trudnych warunkach?

Dowiesz się, jak cechy lidera, które prowadzą do sukcesu, mogą go ograniczać w kontekście negocjacji. Poznasz specyfikę negocjacji „na szczycie” i koncepcję negocjacji trójwymiarowych, które pozwolą osiągać cele i porozumienie w złożonych sytuacjach. Dzięki tej sesji odkryjesz typowe błędy menedżerów w negocjacjach, których będziesz mógł uniknąć już na następnym spotkaniu biznesowym. Weźmiesz udział w warsztatach, podczas których przećwiczysz swoje umiejętności negocjacyjne w trudnych rozmowach. Dowiesz się, jak dobierać odpowiednią strategię negocjacyjną do sytuacji i rozmówcy.

SESJA 7

Zarządzanie wyzwaniami życia. Życie osobiste, profesjonalne, stres i energia

Odkryjesz 4 główne wymiary funkcjonowania człowieka wg Jima Loehra i Tonyego Schwartza, które wskażą Ci drogę do efektywniejszego sposobu pracy i satysfakcji z życia. Dzięki temu unikniesz wypalenia zawodowego, rozbudzisz swoją kreatywność i uzyskasz wyższą wydajność. Przekonasz się, co wpływa na wysoki poziom energii i zaangażowania oraz co zrobić, by ten stan utrzymać jak najdłużej. Dowiesz się, czym stres różni się od wyzwania oraz jak redukować napięcie stresowe. Podczas warsztatów stworzysz własną mapę działań oraz indywidualny plan efektywnego zarządzania sobą.

Pobierz broszurę i poznaj program szkolenia, a także sprawdź 5 wymiarów skutecznego przywództwa i co łączy lidera… z artystą cyrkowym.

Pobierz broszurę
Broszura full

Poznaj naszych ekspertów

To właśnie oni - uznani praktycy, badacze i liderzy - będą pracować z Tobą w trakcie naszego szkolenia o personal leadership.

portret Dr Witold Jankowski

Dr Witold Jankowski
Prezes ICAN Institute

portret Andrzej Jacaszek, DBA

Andrzej Jacaszek, DBA
Wiceprezes ICAN Institute

portret Dr Maria Mycielska

Dr Maria Mycielska
Ekspertka w obszarze diagnozy i zarządzania kulturą organizacyjną

portret Jagna Ambroziak

Jagna Ambroziak
Psycholog, psychoterapeutka, trenerka, coach

portret Paula Wąsowska, DBA

Paula Wąsowska, DBA
Ekspertka w obszarze strategii, nowych technologii, perswazji i komunikacji biznesowej

portret Izabela Stachurska

Izabela Stachurska
Międzynarodowy konsultant i trener przywództwa

portret dr Piotr Wiśniewski

dr Piotr Wiśniewski
Uznany konsultant, menedżer i trener z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu.

portret dr Hubert Malinowski

dr Hubert Malinowski
Doktor nauk socjologicznych, psycholog społeczny, trener, coach i konsultant

portret Marcin Słomski, FCAA

Marcin Słomski, FCAA
Ekspert i wykładowca ICAN Institute

portret Aleksandra Ślifirska

Aleksandra Ślifirska
Założycielka Instytutu Komunikacji Medialnej, którego misją jest edukacja z zakresu komunikacji w biznesie

Pokaż więcej

Zdobyte przez Ciebie kompetencje potwierdza certyfikat ICAN Institute

Każdy uczestnik programu rozwojowego ICAN Institute otrzyma prestiżowy certyfikat. Jest to dokument ceniony na rynku pracy i pożądany zarówno w procesach rekrutacyjnych, jak i wewnętrznych planach sukcesyjnych.

Lokalizacja szkolenia

Lokalizacja szkolenia ICAN Personal Leadership Academy™

Szkolenie odbywa się w Warszawie w siedzibie ICAN Institute. To wygodna, dobrze skomunikowana lokalizacja tuż obok stacji Metro Wilanowska. Dzięki temu nie będziesz mieć problemu z dojazdem.

Szkolenie z strategy leadership składa się z 7 dwudniowych sesji zajęciowych (łącznie 14 dni), które odbywają się raz w miesiącu w cyklach środa-czwartek lub piątek-sobota. Z wyprzedzeniem zaplanujesz udział w zajęciach lub skorzystasz z możliwości odrobienia danej sesji w innym terminie. Sprawdź harmonogram szkolenia i dowiedz się, kiedy startuje najbliższa grupa.

Grafika gwarancyjna

Gwarancja jakości: zero ryzyka i zwrot kosztów

Wiemy, że inwestycja w kompleksowy, całoroczny program może wiązać się z obawami. Dlatego jako jedyni w Polsce oferujemy Ci unikalną gwarancję jakości: jeśli po 2 sesjach (4 dni zajęciowe) uznasz, że szkolenie nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz zrezygnować z udziału i otrzymać całkowity zwrot kosztów.

Tak, zwrócimy Ci pieniądze w 100%. Z udziałem w szkoleniu nie wiąże się żadne ryzyko, a tylko możliwości rozwoju i realne efekty.

dr Witold Jankowski

Prezes zarządu ICAN Institute

Witold Jankowski - podpis

Klub biznesowy dla absolwentów

Po ukończeniu szkolenia możesz dołączysz do Klubu Absolwenta. Nasza społeczność skupia liderów, managerów, prezesów i dyrektorów z całej Polski. To elitarna grupa osób, które stawiają na rozwój, wymianę idei i wzajemne wspieranie się. Właśnie tutaj tworzą się prawdziwe przyjaźnie, partnerstwa biznesowe i mentoring. Zobacz, że warto być z nami!

Dowiedz się więcej

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?

Masz pytania? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem. Omówimy Twoje potrzeby rozwoju i pomożemy podjąć decyzję o udziale w programie.

Magdalena Witek

Magdalena Witek

Dyrektor Struktury Sprzedaży, ICAN Institute
Od 25 lat nieustannie dzielimy się najlepszymi praktykami w zakresie zarządzania i sprzedaży. Jedno jest niezmienne - właściwy dobór szkoleń zaczyna się od otwartej rozmowy. Porozmawiajmy o Twoich potrzebach, a pomogę wskazać Ci właściwy kierunek rozwoju.

Wypełnij formularz,
a my skontaktujemy się z Tobą!

Często zadawane pytania

W trakcie szkolenia stosujemy różnorodne metody nauczania według najlepszych standardów executive education. Stawiamy przede wszystkim na praktykę i interakcję w grupie. Uczestnicy wykonują ćwiczenia, pracują w grupie, dyskutują nad zagadnieniami oraz wymieniają się doświadczeniami i spostrzeżeniami.

Tak, w ramach naszego szkolenia z przywództwa osobistego każdy uczestnik otrzymuje dostęp do portalu wiedzy, zawierającego dodatkowe materiały, m.in. treści multimedialne oraz artykuły z naszych magazynów biznesowych. Dostęp do portalu wiedzy jest ważny w czasie trwania szkolenia oraz 12 miesięcy po jego zakończeniu – możesz wtedy korzystać z materiałów, kiedy chcesz i na dowolnym urządzeniu.

Tak, w zależności od indywidualnych potrzeb możesz wykupić pojedyncze sesje szkoleniowe. Jeśli chcesz kupić wybraną sesję, skontaktuj się z nami poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie lub zadzwoń na infolinię pod numer +22 250 11 40.

Jako uczestnik szkolenia otrzymujesz gwarancję, która pozwala Ci po 2 sesjach zrezygnować z dalszej nauki i otrzymać 100% zwrot kosztów, jeśli w tym czasie uznasz, że szkolenie nie spełnia Twoich oczekiwań. Możesz także zmienić program na inny, który będzie bardziej dopasowany do Twoich potrzeb.

Wystawiamy fakturę w pierwszym dniu szkolenia. Dzięki temu firma może szybko wliczyć szkolenie w koszty. Możliwa jest płatność ratalna. Istnieje także możliwość uzyskania dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego, do którego pomagamy przygotować wnioski.