Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

Jagna Ambroziak

Psycholog, psychoterapeutka, trenerka, coach
Jagna Ambroziak, Psycholog, psychoterapeutka, trenerka, coach

Obszary eksperckie:

  • Komunikacja
  • Zarządzanie relacjami
  • Odporność psychiczna
  • Work-life balance
  • Podejmowanie decyzji z perspektywy neuronauki
Zobacz publikacje eksperta

Ukończyła studia psychologiczne i psychoterapeutyczne.

Odbyła staże w Szpitalu Uniwersyteckim w Lozannie, Instytucie Psychiatrii i Neurologii, Ośrodku Terapii i Rozwoju Osobowości oraz na Oddziale Psychosomatycznym Szpitala Wolskiego w Warszawie. Wcześniej związana z Centrum Biomedycznym Promenada oraz Instytutem Psychoimmunologii, W roku 2011 założyła Warszawski Ośrodek Psychoterapii i Psychiatrii.

Pomaga w szeroko pojętym rozwoju oraz osiąganiu trwałej zmiany zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Jako pierwsza osoba w Polsce zdobyła certyfikat coacha Integral Coaching Canada, instytucji będącej trzonem Katedry Coachingu w Instytucie Integralnym w Boulder, oraz Uniwersytetu JFK w San Francisco.

Na swoim blogu snuje refleksje, na które gdzie indziej nie ma miejsca. W 2021 roku nakładem wydawnictwa Agora ukazała się Jej pierwsza powieść  „Garderoba”.

W ICAN Institute prowadzi zajęcia z zarządzania wyzwaniami życia zawodowego i osobistego.

Odpowiemy na wszystkie pytania

Administratorem danych osobowych jest ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie („ICAN”), pod adresem al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000263445, NIP: 5851072522, numer REGON: 190477387, tel.: 22 11 33 444, 22 250 11 44, e-mail: infolinia@ican.pl. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych (IOD) to: iod@ican.pl.