Insighty dają liderom przewagę w cyfrowych czasach, poznaj ICAN Business Insight

Paula Wąsowska, DBA

Ekspert i wykładowca ICAN Institute
Paula Wąsowska, DBA, Ekspert i wykładowca ICAN Institute

Obszary eksperckie:

  • Strategia
  • Modele biznesowe
  • Innowacja
  • Negocjacje
  • Komunikacja
  • Wystąpienia publiczne
Zobacz publikacje eksperta

Doświadczony wykładowca, trener, mówca publiczny, moderator oraz uczestnik dyskusji panelowych, konsultant i ekspert do spraw innowacji i strategii konkurencyjnej. Występuje na konferencjach, kongresach, prowadzi warsztaty zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce, Europie Centralnej, na rynkach wschodzących oraz w Dolinie Krzemowej w Kalifornii.

Od początku kariery zawodowej związana z branżą technologii internetowych. W Cisco Systems, z którym związana była przez 13 lat (do 2014 roku), pełniła funkcję dyrektora ds. rozwoju rynku Europy Środkowo-Wschodniej w ramach grupy doradczej Internet Business Solutions Group (IBSG). Wcześniej była m.in. współzałożycielką Internet Technologies Polska. Projektowała i implementowała model e-business oraz planowała strategię marketingu i sprzedaży dla Dell Computer Poland oraz współtworzyła strategię marketingową i komunikacyjną w Nokii.

Posiada tytuł Doctor of Business Administration (DBA) uzyskany w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Jest absolwentką Canadian Executive MBA University of Montreal, Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Lingwistyki Stosowanej, Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles (UCLA), Protocol School of Washington oraz Akademii Strategicznego Przywództwa ICAN Institute. Jest członkiem rad nadzorczych firm i instytucji pozarządowych oraz wiceprezesem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce.

Odpowiemy na wszystkie pytania

Administratorem danych osobowych jest ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie („ICAN”), pod adresem al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000263445, NIP: 5851072522, numer REGON: 190477387, tel.: 22 11 33 444, 22 250 11 44, e-mail: infolinia@ican.pl. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych (IOD) to: iod@ican.pl.