Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl
dr Patrycja Olchowska, Wykładowca i praktyk biznesowy wspierający zarządzanie innowacją w przedsiębiorstwie

dr Patrycja Olchowska

Wykładowca i praktyk biznesowy wspierający zarządzanie innowacją w przedsiębiorstwie

TRENER W SZKOLENIACH:

Kliknij w nazwę szkolenia, by dowiedzieć się więcej.

Obszary eksperckie:

  • Zarządzanie innowacją
  • Zarządzanie projektami innowacyjnymi
  • Komunikacja interesariuszy
  • Zwinne strategie w dynamicznym świecie

Od 10 lat doradza przedsiębiorcom jak tworzyć i rozwijać nowe produkty i usługi z zaangażowaniem szerokiego grona interesariuszy oraz jak zarządzać multidyscyplinarnymi zespołami. Współpracuje ze środowiskiem biznesowym i naukowym usprawniając ich komunikację i zwiększając szansę na osiągnięcie celów projektu. Jako wykładowca akademicki uczy pokolenie Z jak zarządzać projektami i innowacją w przedsiębiorstwie. Jest zwolennikiem holistycznego podejścia do produktu oraz metody value co-creation. Współpracowała ze startupami, inwestorami, uczelniami oraz przedsiębiorcami z różnych branż jako konsultant i kluczowa kadra zarządzająca. Była doradcą proinnowacyjnym Instytucji Otoczenia Biznesu przy Ministerstwie Technologii i Przedsiębiorczości. Pomaga tworzyć produkty dostosowane do rynku i efektywnie zarządzać dostarczającymi je przedsiębiorstwami pracując w oparciu o metody Lean Start up i design thinking.

Absolwentka programu Europejskiej Akademii Dyplomatycznej, MANAGMENT 2014 ICAN Institute, certyfikowany egzaminator Lean Office, KAIZEN Facylitator, Design Thinking (Google). Project Manager pracujący w metodologii Agile oraz Prince 2.

Zaangażowana społecznie we wsparcie osób ze spektrum autyzmu. Wspiera przedsiębiorstwa, zwłaszcza z obszaru nowych technologii, w zarządzaniu talentami osób neuroróżnorodnych i wykorzystaniem ich potencjału w miejscu pracy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!