Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl
Magdalena Kieferling, Strateg i trener w obszarze zarządzania i komunikacji

Magdalena Kieferling

Strateg i trener w obszarze zarządzania i komunikacji

TRENER W SZKOLENIACH:

Kliknij w nazwę szkolenia, by dowiedzieć się więcej.

Obszary eksperckie:

  • Komunikacja wewnętrzna
  • Komunikacja w zmianie
  • Zarządzanie zespołami
  • Zmiana kultury organizacyjnej

Ceniony trener zarządzania, komunikacji biznesowej i relacji z klientem. Ekspert i wykładowca prestiżowego instytutu szkolącego menadżerów ICAN Institute i jednej z najlepszych europejskich uczelni biznesowych Akademii WSB. Autorka bestsellera o komunikacji menadżerskiej „Efekt Piaskownicy – jak szefować, żeby roboty nie zabrały Ci roboty” (wyd. Onepress), która już po premierze stała się bestsellerem Empiku w kategorii zarządzanie. Mówczyni motywacyjna TED.

Od ponad 15 lat na wysokich stanowiskach menadżerskich (Dyrektor Komunikacji, Dyrektor HR, Dyrektor ds. Klientów Korporacyjnych). Łączy interesy zarządów i pracowników tak, żeby każda ze stron czuła się wspierana. Jej talentem jest znajdowanie sedna problemów i wdrażanie szytych na miarę rozwiązań z obszaru zarządzania komunikacją, zasobami ludzkimi i zmiany kultury organizacyjnej. Wielokrotnie przeprowadzała procesy zmian organizacyjnych i rebrandingów.

Doradzała i wspierała wysoką oraz średnią kadrę zarządzającą ponad 40 polskich oraz zagranicznych koncernów, organizacji non-profit, a także start-upów. Koordynowała strategie w ponad 100 kampaniach i projektach na poziomie europejskim. Autorka ponad 400 publikacji radiowych, internetowych i prasowych.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!