Magdalena Kieferling

Ekspert i wykładowca ICAN Institute
Magdalena Kieferling, Ekspert i wykładowca ICAN Institute

Obszary eksperckie:

  • Komunikacja w zmianie
  • Kultura organizacyjna
  • LinkedIn – jako narzędzie komunikacji i kształtowania wizerunku
  • Employee advocacy
  • Employer branding
  • Komunikacja wewnętrzna
  • Zarządzanie zespołem
Zobacz publikacje eksperta

Szkolenia:

Ekspertka komunikacji, autorka szytych na miarę rozwiązań z obszaru zarządzania komunikacją, zasobami ludzkimi i zmianami kultury organizacyjnej. Szkoli menadżerów, jak zarządzać 20-latkami, by ci pracowali z zaangażowaniem. Młodym menedżerom pokazuje, jak szybko i efektywnie odnaleźć się w nowej roli. Od ponad 15 lat na wysokich stanowiskach menadżerskich (Dyrektor Komunikacji, Dyrektor HR, Dyrektor ds. Klientów Korporacyjnych) łączy interesy zarządów i pracowników tak, żeby każda ze stron czuła się wspierana. Jej talentem jest znajdowanie sedna problemów i wdrażanie szytych na miarę rozwiązań z obszaru zarządzania komunikacją, zasobami ludzkimi i zmiany kultury organizacyjnej.

Doradzała i wspierała wysoką średnią kadrę zarządzającą ponad 40 polskich orazzagranicznych koncernów, organizacji non-profit, a takżestart-upów. Koordynowała strategie w ponad 100 kampaniach i projektach na poziomie europejskim. Z jej usług korzystali klienci z branży bankowej, IT, FMCG, lotniczej, chemicznej, energetycznej, konsultingowej oraz mediowej (m.in. Mastercard, Tesco, Microsoft, Kraft, Sygma Bank - LaSer, Shell, Henkel, LU Polska, Wrigley Polska, BaByliss, Lotos, Michelin, Boeing, Burda International, McCann Worldgroup). Odpowiadała za wprowadzenie do Polski linii lotniczych WizzAir i easyJet, zbudowanie kategorii probiotyków i wejście na rynek Actimela (Danone) oraz przekonanie Polaków do płatności zbliżeniowych PayPass (MasterCard). Kierowała komunikacją w McCann Worldgroup (McCANN, MRM//McCANN, Momentum, Weber Shandwick, Craft). W latach 2017-2018 pełniła funkcję Head of Communication w Burda International Polska. Wielokrotnie przeprowadzała procesy zmian organizacyjnych i rebrandingów. Doradzała Ministrowi Zdrowia w zakresie zmiany Kas Chorych na Narodowy Fundusz Zdrowia. Laureatka prestiżowych nagród w obszarze komunikacji, m.in. Silver Drum Award 2014 i brązowej statuetki KTR 2015. Autorka ponad 400 publikacji radiowych, internetowych i prasowych.

Odpowiemy na wszystkie pytania

Administratorem danych osobowych jest ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie („ICAN”), pod adresem al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000263445, NIP: 5851072522, numer REGON: 190477387, tel.: 22 11 33 444, 22 250 11 44, e-mail: infolinia@ican.pl. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych (IOD) to: iod@ican.pl.