Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

Magdalena Kieferling

Strateg i trener w obszarze zarządzania i komunikacji
Magdalena Kieferling, Strateg i trener w obszarze zarządzania i komunikacji

Obszary eksperckie:

  • Komunikacja wewnętrzna
  • Komunikacja w zmianie
  • Zarządzanie zespołami
  • Zmiana kultury organizacyjnej
Zobacz publikacje eksperta

Szkolenia:

Ceniony trener zarządzania, komunikacji biznesowej i relacji z klientem. Ekspert i wykładowca prestiżowego instytutu szkolącego menadżerów ICAN Institute i jednej z najlepszych europejskich uczelni biznesowych Akademii WSB. Autorka bestsellera o komunikacji menadżerskiej „Efekt Piaskownicy – jak szefować, żeby roboty nie zabrały Ci roboty” (wyd. Onepress), która już po premierze stała się bestsellerem Empiku w kategorii zarządzanie. Mówczyni motywacyjna TED.

Od ponad 15 lat na wysokich stanowiskach menadżerskich (Dyrektor Komunikacji, Dyrektor HR, Dyrektor ds. Klientów Korporacyjnych). Łączy interesy zarządów i pracowników tak, żeby każda ze stron czuła się wspierana. Jej talentem jest znajdowanie sedna problemów i wdrażanie szytych na miarę rozwiązań z obszaru zarządzania komunikacją, zasobami ludzkimi i zmiany kultury organizacyjnej. Wielokrotnie przeprowadzała procesy zmian organizacyjnych i rebrandingów.

Doradzała i wspierała wysoką oraz średnią kadrę zarządzającą ponad 40 polskich oraz zagranicznych koncernów, organizacji non-profit, a także start-upów. Koordynowała strategie w ponad 100 kampaniach i projektach na poziomie europejskim. Autorka ponad 400 publikacji radiowych, internetowych i prasowych.

Odpowiemy na wszystkie pytania

Administratorem danych osobowych jest ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie („ICAN”), pod adresem al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000263445, NIP: 5851072522, numer REGON: 190477387, tel.: 22 11 33 444, 22 250 11 44, e-mail: infolinia@ican.pl. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych (IOD) to: iod@ican.pl.