Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

Grzegorz Furtak

Ekspert w dziedzinie pricingu oraz strategii monetyzacji
Grzegorz Furtak, Ekspert w dziedzinie pricingu oraz strategii monetyzacji

Obszary eksperckie:

  • Analizy i badania cenowe
  • Strategie cenowe
  • Skuteczna komunikacja cen i promocji

Założyciel pricingLAB – firmy konsultingowej specjalizującej się w pricingu. Pomaga klientom B2B oraz B2C generować większe przychody ze swoich cen poprzez optymalizację cenową w oparciu o zaawansowane analizy numeryczne i wycenę behawioralną. Specjalizuje się w dziedzinie pricingu, revenue management, sprzedaży, psychologii oraz ekonomii behawioralnej.

Klientów wspiera poprzez: analizy i badania cenowe, doradztwo w zakresie: strategii cenowych, projektowania logiki cenowej, wyznaczanie optymalnych cen i modeli cenowych, skutecznej komunikacji cen i promocji.

W realizowanych przez siebie projektach bada i modeluje – jak w laboratorium – w jaki sposób optymalnie dostosować ceny do postrzeganej wartości produktów i usług oraz do zmieniających się warunków rynkowych i oczekiwań klientów. Korzysta z szerokiego zakresu źródeł informacji o cenach tj. badania klientów, analizy numeryczne danych historycznych, eksperymenty cenowe i pomaga wdrażać podobne kompleksowe podejście do pricingu.

W ramach działalności doradczej i szkoleniowe realizował projekty optymalizacji pricingowej dla min.: Inter Cars, Animex, Michelin, Grupa Topex, Schneider Electric,, Żabka, Lewiatan, Media Expert,, Bat Grupa PSB, Astor.

Odpowiemy na wszystkie pytania

Administratorem danych osobowych jest ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie („ICAN”), pod adresem al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000263445, NIP: 5851072522, numer REGON: 190477387, tel.: 22 11 33 444, 22 250 11 44, e-mail: infolinia@ican.pl. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych (IOD) to: iod@ican.pl.