Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

Piotr Cielecki

Trener, psycholog, coach
Piotr Cielecki, Trener, psycholog, coach

Obszary eksperckie:

  • Komunikacja w zespole
  • Komunikazja z Klientem
  • Osporność psychiczna
  • Teambuilding
  • Wzmacnianie kompetencji menadżerskich
  • Inteligencja emocjonalna
Zobacz publikacje eksperta

W swojej pracy przekształca najnowsze odkrycia z dziedziny psychologii w użyteczne narzędzia biznesowe. Opierając się na maksymie "wiedza stanie się mądrością, kiedy zrobimy z niej użytek" przykłada ogromną uwagę do praktycznego charakteru prowadzonych warsztatów, szkoleń i sesji coachingowych. Zdaniem Piotra stosowanie narzędzia ma sens, jeśli przynosi konkretne efekty i jesteśmy w stanie zmierzyć skutki jego działania.

Pracował z setkami zespołów, z właścicielami dużych krajowych spółek i menadżerami średniego, oraz wyższego szczebla. Piotr to  trener biznesu, certyfikowany coach ICC, psycholog, autor książki "Klucze do zmiany", ekspert Harvard Business Review i Tygrysów biznesu, częsty gość programów radiowych i telewizyjnych.

Współpracuje z firmami w zakresie tworzenia efektywnych i dobrze komunikujących się zespołów, inteligencji emocjonalnej, prowadzenia perswazyjnych wystąpień publicznych i wzmacniania zaawansowanych kompetencji menadżerskich. Jest znany z olbrzymiego zaangażowania w proces szkoleniowy, a przekazywane przez niego narzędzia cechują się najwyższą skutecznością, dostarczając klientom rozwiązań w codziennych sytuacjach businessowych. Twórca autorskich programów treningowych Klucze do Zmiany, Pogromca smoków i Self Menagement System.

Odpowiemy na wszystkie pytania

Administratorem danych osobowych jest ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie („ICAN”), pod adresem al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000263445, NIP: 5851072522, numer REGON: 190477387, tel.: 22 11 33 444, 22 250 11 44, e-mail: infolinia@ican.pl. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych (IOD) to: iod@ican.pl.