Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

dr Hubert Malinowski

Psycholog, trener, coach, psychoterapeuta i konsultant
dr Hubert Malinowski, Psycholog, trener, coach, psychoterapeuta i konsultant

Obszary eksperckie:

  • Przywództwo
  • Zarządzanie zmianą
  • Inteligencja emocjonalna
  • Motywacja i coaching
  • Zangażowanie zespołów
Zobacz publikacje eksperta

Należy do najbardziej cenionych i poszukiwanych przez menedżerów trenerów i coachów EQ w Polsce. Swoją osobowością i umiejętnościami trenerskimi potrafi przykuć uwagę najbardziej wymagających menedżerów wyższego szczebla. Specjalizuje się w realizacji szkoleń i coachingów indywidualnych rozwijających kompetencje przywódcze i osobiste, w szczególności z zakresu oddziaływania na zespół, rozwijania podwładnych i inteligencji emocjonalnej EQ dla kadry wyższego i średniego szczebla. Jako ceniony praktyk biznesowy z wieloletnim stażem, był wielokrotnie zapraszany do współtworzenia narzędzi i programów szkoleniowych rozwijających kompetencje przywódcze, zespołowe i osobiste konieczne menedżerom w zmieniającej się rzeczywistości. Uwagę poświęca zwłaszcza przywództwu, budowaniu u ludzi zaangażowania, inteligencji emocjonalnej i stylom poznawczym w kierowaniu, negocjacjach, sprzedaży oraz komunikacji w organizacjach.

Z sukcesem wspierał klientów z takich firm, jak: Bakoma, Cersanit, Deloitte, Diageo, Douglas, EY, Geers, HP, Henkel, IKEA, Kompania Piwowarska, Leroy Merlin, Mars, Microsoft, Nestle, Polpharma Biologics, Royal Canin, Teva, Toyota.

Odpowiemy na wszystkie pytania

Administratorem danych osobowych jest ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie („ICAN”), pod adresem al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000263445, NIP: 5851072522, numer REGON: 190477387, tel.: 22 11 33 444, 22 250 11 44, e-mail: infolinia@ican.pl. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych (IOD) to: iod@ican.pl.