Insighty dają liderom przewagę w cyfrowych czasach, poznaj ICAN Business Insight

Hubert Malinowski

Ekspert i wykładowca ICAN Institute
Hubert Malinowski, Ekspert i wykładowca ICAN Institute

Obszary eksperckie:

  • Przywództwo
  • Zarządzanie zmianą
  • Inteligencja emocjonalna
  • Motywacja i coaching
  • Zangażowanie zespołów
Zobacz publikacje eksperta

Doktor nauk socjologicznych, psycholog społeczny, trener, coach i konsultant. Jeden z najbardziej cenionych i poszukiwanych trenerów i coachów EQ w Polsce. Specjalizuje się w szkoleniu i coachingu indywidualnym rozwijającym kompetencje przywódcze i osobiste, szczególnie w obszarze oddziaływania na zespół, rozwijania jego umiejętności i inteligencji emocjonalnej EQ dla kadry wyższego i średniego szczebla. Wielokrotnie współtworzył narzędzia i programy szkoleniowe.

Swoim doświadczeniem wspierał wiele uznanych firm, m.in.: Bakoma, Cersanit, Deloitte, Diageo, Douglas, EY, Geers, HP, Henkel, IKEA, Kompanię Piwowarską, Leroy Merlin, Mars, Microsoft, Nestle, Polpharma Biologics, Royal Canin, Teva i Toyota.

Odpowiemy na wszystkie pytania

Administratorem danych osobowych jest ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie („ICAN”), pod adresem al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000263445, NIP: 5851072522, numer REGON: 190477387, tel.: 22 11 33 444, 22 250 11 44, e-mail: infolinia@ican.pl. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych (IOD) to: iod@ican.pl.