Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

Krzysztof Sobieszek

Ekspert i wykładowca ICAN Institute
Krzysztof Sobieszek, Ekspert i wykładowca ICAN Institute

Obszary eksperckie:

  • Digitalizacja/cyfryzacja (zewnętrzna) - ecommerce
  • Sprzedaż i marketing
  • Oferta wartości i digitalny model biznesowy
Zobacz publikacje eksperta

Konsultant i strateg transformacji cyfrowej. Obecnie odpowiada z obszar doradztwa transformacji dla Klientów Publicis Groupe. Koncentruje się na obszarach: cyfrowych modeli biznesowych, digital marketingu, danych i technologii, consumer experience, ecommerce, innowacji. Karierę rozpoczął w domu mediowym Mindshare, gdzie współtworzył strategie cyfrowe takich marek jak Ford, Volvo, Nike, Samsung, VW Bank, IBM, Lenovo.

Odpowiadał również za innowacje w mediach cyfrowych i komunikacji online. W latach 2009-2014 związany z Naszą Klasą, gdzie zarządzał obszarami marketingu oraz danych. Bezpośrednio odpowiadał za pracę zespołów: komunikacji marketingowej, hurtowni danych, wewnętrznych badań i analiz marketingowych oraz agencję badań rynkowych Research.NK działającą w ramach spółki. Członek zarządu IAB Polska w latach 2010-2013. Od 2014 do 2017 roku Dyrektor Strategiczny w Zenith.

Autor projektów badawczych, publikacji naukowych i branżowych. Swoją szeroką perspektywą dzieli się również w ramach ponad 200 konferencji i seminariów. Od ponad 10 lat stały szkoli liderów w zakresie cyfryzacji biznesu, innowacji i marketingu jako stały wykładowca m.in. na kursach Management, Strategic Leadership Academy ICAN Institute. Ma za sobą wiele projektów dla Zarządów i grup kluczowych managerów np. BSH, Citi Group, VIVUS, Raiffeisen, ING, Novonordisc. Zagorzały propagator metod naukowych i analitycznych w biznesie.

Odpowiemy na wszystkie pytania

Administratorem danych osobowych jest ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie („ICAN”), pod adresem al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000263445, NIP: 5851072522, numer REGON: 190477387, tel.: 22 11 33 444, 22 250 11 44, e-mail: infolinia@ican.pl. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych (IOD) to: iod@ican.pl.