Insighty dają liderom przewagę w cyfrowych czasach, poznaj ICAN Business Insight

Krzysztof Sobieszek

Ekspert i wykładowca ICAN Institute
Krzysztof Sobieszek, Ekspert i wykładowca ICAN Institute

Obszary eksperckie:

  • Digitalizacja/cyfryzacja (zewnętrzna) - ecommerce
  • Sprzedaż i marketing
  • Oferta wartości i digitalny model biznesowy
Zobacz publikacje eksperta

Konsultant i strateg związany z branżą nowych mediów i e-marketingu. Ukończył politologię i socjologię na Uniwersytecie Warszawskim. W latach 2010-2013 był członkiem zarządu IAB Polska. Przez wiele lat pracował w dziale mediów interaktywnych w Mindshare, gdzie współtworzył strategie marek, m.in. dla: Forda, Volvo, Nike, Samsunga, VW Bank, IBM, Lenovo. Odpowiadał również za innowacje w mediach cyfrowych i w komunikacji online. Wcześniej związany był z Naszą Klasą, gdzie zarządzał obszarami marketingu oraz danych.

Obecnie jako Practice Lead Business Transformation w Publicis Media Poland odpowiada za obszar planowania strategicznego i komunikację zintegrowaną (online i offline). Jest autorem projektów badawczych, wielu publikacji w prasie naukowej i branżowej, a także prelegentem na konferencjach, seminariach i szkoleniach. Zajmuje się przede wszystkim tematyką związaną z mediami cyfrowymi i marketingiem relacyjnym. W badaniach interesuje się wpływem rozwoju technologii na ludzi i biznes.

Odpowiemy na wszystkie pytania

Administratorem danych osobowych jest ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie („ICAN”), pod adresem al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000263445, NIP: 5851072522, numer REGON: 190477387, tel.: 22 11 33 444, 22 250 11 44, e-mail: infolinia@ican.pl. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych (IOD) to: iod@ican.pl.