Insighty dają liderom przewagę w cyfrowych czasach, poznaj ICAN Business Insight

Piotr Stochnij

Ekspert i wykładowca ICAN Institute
Piotr Stochnij, Ekspert i wykładowca ICAN Institute

Obszary eksperckie:

  • Nowy marketing
  • Zmiana pokoleniowa w biznesie
  • Marka pracodawcy
  • Sprzedaż społecznościowa

Ekspert w zakresie nowego marketingu i zmian pokoleniowych w biznesie. W tych obszarach prowadzi badania, doradza, szkoli oraz zarządza działaniami firm swoich klientów.

Zrealizował wiele projektów strategicznych dla organizacji z różnych branż. Pełnił funkcję redaktora strony internetowej „Harvard Business Review Polska” oraz prezesa stowarzyszenia HR Generation Next. Przez kilka lat prowadził agencję obsługującą firmy w obszarze mediów społecznościowych. Jest autorem „Końca alfabetu”, pierwszej polskiej książki poświęconej zmianie pokoleniowej w biznesie.

Od ponad dekady współpracuje z ICAN Institute. Regularnie występuje na konferencjach i wideospotkaniach oraz wypowiada się na łamach magazynów branżowych, m.in.: w „Marketerze+”, „Nowej Sprzedaży” i „Personelu Plus”. Obecnie jest wiceprezesem Fundacji Masculinum. Aktywnie działa w sieci, komentując bieżące wydarzenia z życia biznesowego i społecznego na stronie www.pstohnij.pl.

Odpowiemy na wszystkie pytania

Administratorem danych osobowych jest ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie („ICAN”), pod adresem al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000263445, NIP: 5851072522, numer REGON: 190477387, tel.: 22 11 33 444, 22 250 11 44, e-mail: infolinia@ican.pl. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych (IOD) to: iod@ican.pl.