Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

Mariusz Kostera

Praktyk biznesu, trener przywództwa
Mariusz Kostera, Praktyk biznesu, trener przywództwa

Obszary eksperckie:

  • Przywództwo
  • Rozwój menedżerski
  • Budowanie zespołów
  • Zarządzanie zmianą

Praktyk z 30-letnim doświadczeniem w branży reklamowej i marketingu instytucji finansowych Pełnił wiele funkcji wysokiego szczebla zarówno w międzynarodowych korporacjach (KBC, Citigroup, HSBC, GE), jak i firmach należących do Private Equity oraz Venture Capital.

W latach 2011–2017 pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu Banku BPH, należącego do Grupy GE Capital International, gdzie dał się poznać m. in. jako kreator pionierskiej akcji „Zwykły Bohater” organizowanej wspólnie z TVN i Onet,  która po raz pierwszy na taką skalę wypromowała społeczne zaangażowanie biznesu.

Był zaangażowany w rozwój kultury organizacyjnej firm, w których pracował oraz kształcenie przyszłych menedżerów. Był certyfikowanym trenerem z zakresu przywództwa w Citibanku oraz współorganizatorem Leadership Summits w Banku BPH.  Uczestniczył w programie rozwojowym w Jack Welch Leadership Center, General Electric Company. Angażował się w prace GE Women’s Network oraz był wolontariuszem w programie mentoringowym Vital Voices.

Absolwent Ośrodka Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego oraz wielu menedżerskich programów rozwojowych.

Odpowiemy na wszystkie pytania

Administratorem danych osobowych jest ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie („ICAN”), pod adresem al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000263445, NIP: 5851072522, numer REGON: 190477387, tel.: 22 11 33 444, 22 250 11 44, e-mail: infolinia@ican.pl. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych (IOD) to: iod@ican.pl.