Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

Premium

Materiał dostępny tylko dla Subskrybentów

Nie masz subskrypcji? Dołącz do grona Subskrybentów i korzystaj bez ograniczeń!

Jesteś Subskrybentem? Zaloguj się

X
Następny artykuł dla ciebie
Wyświetl >>

Zmiana kulturowa wspierana cyfrowo

·
Zmiana kulturowa wspierana cyfrowo

Nie ma ucieczki przed transformacją cyfrową – ci, którzy stoją w miejscu, w końcu przegrają z konkurencją, która wykorzysta przewagi zdobyte dzięki automatyzacji i lepszemu odpowiadaniu na potrzeby klientów. Jednak w jaki sposób przygotować załogę na zmiany?

Transformacje cyfrowe przestały być wydarzeniami, które się po prostu dzieją, a coraz częściej wymagają dodatkowych narzędzi upraszczających zarządzanie tym procesem. Dużo łatwiej jest korzystać z dostępnych na rynku gotowych platform, które odciążają działy IT od złożonych zadań, a dodatkowo ograniczają ryzyko popełnienia błędów, które jeśli wystąpią, mogą wpłynąć na stabilność działania systemów.

– Wszyscy mówimy o potrzebie zwrócenia uwagi na doświadczenie użytkownika, jednak ciągle nie mamy dobrych narzędzi, które precyzyjnie mierzą ten wskaźnik. W efekcie, aż w 50% firm praca silosowa jest standardem, co utrudnia rozwój. Tymczasem firmy muszą skupić się na rozbijaniu silosów, aby transformacja cyfrowa się powiodła – podkreślał Marek Walczak, Country Sales Manager w Omnilogy podczas II Kongresu „Liderzy Jutra” organizowanego przez ICAN Institute.

Zachęcamy do obejrzenia całego wystąpienia Marka Walczaka, z którego dowiesz się:

  • jak radzić sobie z wyzwaniami dotyczącymi nowych metod pracy,

  • w jaki sposób przystosować organizację do zwinnego działania,

  • jak zapewnić ciągłą niezawodność firmowych systemów,

  • czym różni się podejście SRE (Site Reliability Engineering) od SLA (Service Level Agreement) i jakie korzyści może przynieść jego wdrożenie w organizacji.

OBEJRZYJ TAKŻE » » »

Smart office – nowe technologie ułatwiają powrót do biur 

Bene wspólnie z Thing‑It stworzyło system i aplikację, za pomocą której można w wygodny sposób zarządzać biurem. Za pomocą aplikacji mobilnej pracownicy mogą wchodzić do siedziby firmy bez dotykania drzwi, a także rezerwować miejsce parkingowe, szafkę albo biurko. 

IBM Flash Systems – bezpieczeństwo inwestycji i bezpieczeństwo danych 

Mikołaj Poznerowicz , Łukasz Pikur

W dzisiejszym świecie biznes w coraz większym stopniu opiera się na danych, dlatego tak jak zabezpieczamy majątek firmy, w podobny sposób powinniśmy dbać o bezpieczeństwo informacji na firmowych serwerach. Warto o tym pamiętać decydując się na inwestycję w infrastrukturę IT, co zwróci się w przyszłości w postaci niskiego całkowitego koszt posiadania danego rozwiązania.

Zwinny HR na burzliwe czasy 

Joanna Koprowska PL, Alina Smolarek PL, Dorota Ciołak , Jacek Kwieciński PL, Askaniusz Sawicki

Podczas II Kongresu "Liderzy Jutra" zorganizowanego przez ICAN Institute eksperci HR i dyrektorzy personalni rozmawiali o sprawdzonych strategiach, najlepszych praktykach, ale także i o tym, jakie działania nie będą już skuteczne i co warto zmienić przygotowując się na nadejście 2022 roku.