Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

Premium

Materiał dostępny tylko dla Subskrybentów

Nie masz subskrypcji? Dołącz do grona Subskrybentów i korzystaj bez ograniczeń!

Jesteś Subskrybentem? Zaloguj się

X
Następny artykuł dla ciebie
Wyświetl >>

Gdy rozwija się lider – rozwija się cała organizacja. Poznaj opinię absolwenta o programie ITL Strategic Leadership Academy™!

·
Gdy rozwija się lider – rozwija się cała organizacja. Poznaj opinię absolwenta o programie ITL Strategic Leadership Academy™!

Co stanowi teraz największe wyzwanie dla menedżerów? Czy wiedza zdobyta podczas ITL Strategic Leadership AcademyIndeks górny TM  Indeks górny koniecprzydaje się w codziennej pracy zawodowej? Obejrzyj wywiad ze Sławomirem Kubiczkiem, Chief Executive Officer w FRIZO, który podzielił się z nami swoimi aktualnymi spostrzeżeniami oraz opowiedział o wrażeniach z uczestnictwa w programie rozwojowym ICAN Institute.

Po pandemii wszyscy oczekiwaliśmy, że w końcu odetchniemy z ulgą. Jednak wybuchła wojna w Ukrainie i okazało się, że nie możemy zwolnić kroku. Należy przyspieszyć. Galopująca inflacja, podwyżki cen prądu, gazu, surowców… Nie mogliśmy wszystkiego przewidzieć. Jak wiemy, nie ma jednej recepty na problemy.

Ale jak podkreśla nasz rozmówca, w trakcie ITL Strategic Leadership AcademyIndeks górny TM– niezwykle cenna była dla niego wymiana doświadczeń z innymi menedżerami, którzy mierzą się z podobnymi wyzwaniami w swoich firmach. Okazało się, że nie musi przeciwstawiać się problemom sam. Na zajęciach panowała atmosfera wsparcia i była możliwość networkingu, dzięki którym poszerzano horyzonty i ukazywano często inną perspektywę.

„Program ITL Strategic Leadership AcademyIndeks górny TM pomógł mi szerzej spojrzeć na biznes. Pokazał dodatkowe elementy, które można wprowadzić do organizacji, by stała się antykrucha”.

Zobacz wywiad ze Sławomirem Kubiczkiem:

Dowiedź się więcej o programie rozwojowym ITL Strategic Leadership Academy

I innych naszych szkoleniach dla menedżerów

Polecane artykuły