X
Jak maksymalizować zysk?
Nowa książka autora bestsellera PRICING MAN
kupuję w przedsprzedaży! >>

Superpracownicy przyszłości nieustannie zdobywają nową wiedzę

Superpracownicy przyszłości nieustannie zdobywają nową wiedzę

Przestaje się liczyć to, co wiesz i umiesz teraz. Znaczenie zyskuje to, czego możesz się dowiedzieć i nauczyć w przyszłości oraz chęć, by nieustannie zdobywać nową wiedzę. Superpracownicy przyszłości to osoby, które śpiewająco odnajdują się poza strefą komfortu.

Od pewnego czasu zapotrzebowanie pracodawców na umiejętności i kompetencje pracowników zmieniało się, zaś obecnie zmienia się jeszcze mocniej. W świecie postcovidowym firmy rewidują swoje oczekiwania odnośnie do kompetencji pracowników:

  • Jakie kompetencje pracowników zyskują obecnie na znaczeniu?

  • Jakie cechy osobowościowe pracowników są obecnie najchętniej poszukiwane?

  • Jak zmienia się sytuacja w zespołach, w których coraz częściej zdarza nam się pracować?

Zobacz kolejny film z serii NA TABLICY, realizowanej przez „ICAN Management Rveiew”. Tym razem porad na temat kompetencji pracowników przyszłości udziela Piotr Zygmunt, ekspert w dziedzinie zaawansowanych procesów rekrutacyjnych. Pracuje w zespole Talent Solutions, działającym w ramach ManpowerGroup, na stanowisku Recruitment Process Outsourcing Managera na Polskę:

ZAINTERESOWAŁ CIĘ TEN TEMAT? A może wolisz wersję tekstową tego wykładu?

NA TABLICY: Czas wrócić do nauki 

Joanna Koprowska PL, Piotr Zygmunt PL

Przestaje się liczyć to, co wiesz i umiesz teraz. Znaczenie zyskuje to, czego możesz się dowiedzieć i nauczyć w przyszłości oraz chęć, by nieustannie zdobywać nową wiedzę. Superpracownicy przyszłości to osoby, które śpiewająco odnajdują się poza strefą komfortu.

Opracowanie: Joanna Koprowska

Piotr Zygmunt

Ekspert w dziedzinie zaawansowanych procesów rekrutacyjnych. Pracuje w zespole Talent Solutions, działającym w ramach ManpowerGroup, na stanowisku Recruitment Process Outsourcing Managera na Polskę.

Joanna Koprowska

Redaktorka „ICAN Management Review” oraz „MIT Sloan Management Review Polska”.

Wybrane dla Ciebie

MyICAN Twoja ścieżka rozwoju
Załaduj więcej wyników

Polecane artykuły


Najpopularniejsze tematy