Insighty dają liderom przewagę w cyfrowych czasach, poznaj ICAN Business Insight

Premium

Materiał dostępny tylko dla Subskrybentów

Nie masz subskrypcji? Dołącz do grona Subskrybentów i korzystaj bez ograniczeń!

Jesteś Subskrybentem? Zaloguj się

X
Odkryj nowe pakiety szkoleń online z certyfikatem ICAN Business Advisor
sprawdź >>

Najważniejsze zalety abonamentu firmowego

· · 1 min
Najważniejsze zalety abonamentu firmowego

Telefony firmowe oraz służbowe są niezbędne w większości firm. Każdy przedsiębiorca potrzebuje ich na co dzień nie tylko do komunikacji, lecz także do wielu innych zadań, do których przydaje się stały dostęp do Internetu. Abonament firmowy to świetne rozwiązanie dla właścicieli firm.

Przejrzyste i zaplanowane wydatki

Przedsiębiorcy chętnie sięgają po firmowe abonamenty, które są znacznie popularniejsze wśród nich niż rozwiązania na kartę. Comiesięczny stały koszt daje możliwość dokładnego rozplanowania wydatków. Wiedząc, ile potrzebujemy Internetu i danych w roamingu, możemy śmiało sięgnąć po opcję, która będzie nam najbardziej odpowiadała. Dla przedsiębiorców, którzy pracują na terenie Unii Europejskiej, idealne będą oferty z bezpłatnymi rozmowami i SMS‑ami na jej terenie. Pracodawcom i pracownikom, którzy często wyjeżdżają, przydadzą się dodatkowe gigabajty w roamingu i darmowe połączenia również za granicą. Mając taką ofertę, która w zupełności pokrywa się z naszymi potrzebami i jednocześnie jest najtańsza, wiemy, że nie przepłacamy i wykorzystujemy to, co zawiera abonament.

Duże zniżki na większą liczbę numerów

Dobrym sposobem jest zakup większej liczby kart SIM, na przykład dla siebie i swoich pracowników. Stanowi to doskonałe rozwiązanie dla małych, średnich i mikroprzedsiębiorców, ponieważ pozwala na redukcję comiesięcznych wydatków. Wybierając abonament dla firm, można więc sporo zaoszczędzić. Dodatkową zaletą jest możliwość zmniejszenia kosztów podatkowych poprzez włączenie faktur za abonamenty firmowe.

Różne oferty dla firm

Rodzaje abonamentów można podzielić głównie ze względu na to, czy są dopasowane dla użytkowników w Polsce, czy dla osób poruszających się po terenie Unii Europejskiej. Można znaleźć tanie abonamenty z usługami, które są idealne dla osób pracujących w kraju, ponieważ zawierają nielimitowane rozmowy, SMS‑y i pakiet Internetu (jednak przeważnie nie jest to duża paczka danych). Średnie pod względem ceny oferty zawierają już naprawdę dużo gigabajtów, a przy tym pozwalają na wysyłanie darmowych MMS‑ów. Dodatkowo warto sprawdzić, czy oferty zawierają możliwość roamingu zagranicznego. Dla najbardziej wymagających użytkowników dostępne są rozszerzone abonamenty z większą ilością danych, a także pozwalające na darmowe połączenia i SMS‑y na terenie Unii. To doskonała opcja dla przedsiębiorców działających międzynarodowo. Dobre rozeznanie wśród ofert pomoże w wybraniu najlepszego abonamentu. Zniżki związane z większą liczbę abonentów przydadzą się zarówno mniejszym, jak i większym firmom. Duże paczki danych pomagają w udostępnianiu Internetu na inne urządzenia, dając swobodę użytkowania.

Wybrane dla Ciebie

MyICAN Twoja ścieżka rozwoju
Załaduj więcej wyników

Polecane artykuły


Najpopularniejsze tematy