Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

Katarzyna Szełemej-Pobożniak

Ekspertka w zakresie komunikacji międzykulturowej, trenerka, mówca, coach
Katarzyna Szełemej-Pobożniak, Ekspertka w zakresie komunikacji międzykulturowej, trenerka, mówca, coach

Obszary eksperckie:

  • Różnice i komunikacja międzykulturowa
  • Kultura biznesowa konkretnych krajów
  • Zarządzanie sobą

Coach ACC ICF, absolwentka ekonomii (SGH) i etnologii (Freie Universitaet Berlin), podyplomowo ukończyła psychologię motywacji (SWPS), ma też licencjat z latynoamerykanistyki (Universitaet Passau), jest certyfikowanem konsultantem kryzysu psychologicznego. Zna język angielski, hiszpański i niemiecki.

Prowadzi szkolenia, warsztaty oraz coaching z zakresu różnic i komunikacji międzykulturowej, kultury biznesowej konkretnych krajów, budowania szczęśliwego życia zawodowego w ramach work & life balance i radzenia sobie ze stresem.

Od 24 lat intensywnie podróżuje po świecie i współpracuje z osobami różnych kultur. Była w około 100 krajach świata, w niektórych z nich wielokrotnie, w kilkudziesięciu z nich przygotowywała, realizowała i odpowiadała za wielomilionowe projekty wyjazdów motywacyjnych dla największych korporacji na polskim rynku. Jest wiceprezesem w firmie Haxel Events & Incentive.

Odpowiemy na wszystkie pytania

Administratorem danych osobowych jest ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie („ICAN”), pod adresem al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000263445, NIP: 5851072522, numer REGON: 190477387, tel.: 22 11 33 444, 22 250 11 44, e-mail: infolinia@ican.pl. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych (IOD) to: iod@ican.pl.