Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

Marketing Masters - Roczny Program Stażowy

Warszawa
Ogłoszenie wygasło w dniu 05.04.2024
Umowa zlecenie
20 -30 h tygodniowo

Twój zakres obowiązków

Marketing Masters to zdecydowanie więcej niż staż. To możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego, nauki od wybitnych ekspertów i budowania długoterminowych relacji zawodowych . W naszym zespole poczuje się dobrze osoba, która lubi „testować”, „wymyślać”, „tworzyć” nowe rzeczy i efektywnie wdrażać je w życie. Jeśli masz poczucie humoru – to dobrze, my też mamy więc idealnie byłoby czasem wspólnie się pośmiać. Podchodzimy do pracy z dystansem, ale jednocześnie dużym zaangażowaniem. Jeśli Ci to odpowiada i chcesz zdobywać pierwsze doświadczenia w obszarze marketingu ucząc się od ekspertów, dołącz do naszego programu. Nie musisz posiadać doświadczenia zawodowego, chcemy nauczyć Cię wszystkiego od podstaw! Czeka na Ciebie:
Pełne ciekawych wyzwań 12 miesięcy płatnego stażu polegającego na wspieraniu działu marketingu w bieżących projektach wewnętrznych i zewnętrznych oraz organizacji eventów.
Praca w systemie hybrydowym i elastyczny czas pracy dostosowany do Twoich zajęć na studiach/egzaminów.
Możliwość nauki od wybitnych ekspertów i współpraca z wyjątkowym zespołem nastawionym na wymianę doświadczeń, umiejętności i wiedzy.
Dostęp do ogromnej bazy wiedzy ICAN Institute, w tym artykułów publikowanych w MIT Sloan Management Review Polska, książek, ciekawych konferencji i webinariów.
Regularne szkolenia e-learningowe wraz z certyfikatem ich ukończenia (minimum 1 szkolenie w miesiącu).

Nasze wymagania

Poszukujemy lubiących się uczyć, ambitnych i kreatywnych i osób, które chcą poznać tajniki pracy w marketingu i zdobywać swoje pierwsze doświadczenia zawodowe a także rozwijać swoją wiedzę i umiejętności podczas 12 miesięcznego programu stażowego.
4 lub 5 roku studiów na kierunku: marketing, zarządzanie lub kierunek pokrewny.
Dyspozycyjność do pracy przez około 20-30 godzin w tygodniu.
Zainteresowanie marketingiem i chęć rozwoju w tym obszarze.
Umiejętność pracy zespołowej.
Otwartość na korzystanie z nowych technologii, w tym AI i chęć uczenia się.
Znajomość MS Office, w szczególności Power Point (inne programy graficzne - Canva, Photoshop - lub do edycji video będą dodatkowym atutem).

Ze swojej strony oferujemy

pracę w organizacji, której głównym celem jest rozwój i edukacja,
nieograniczony dostęp do bazy wiedzy ICAN Institute, w tym artykułów publikowanych w MIT Sloan Management Review Polska oraz e-learningowych programów rozwojowych ICAN Business Advisor,
możliwość wzięcia udziału w wybranych programach rozwojowych ICAN Institute,
wolne długie weekendy! W ICAN wierzymy, że wypoczynek to jedna z podstaw efektywnej pracy, dlatego w długie weekendy wszyscy odpoczywamy. To dodatkowe 5 dni wolnych w roku,
prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich oraz możliwość skorzystania z Karty Multisport,
sprzęt niezbędny do pracy, wsparcie w trakcie on-boardingu i kilka tygodni po nim, w okresie wdrożenia.