Video Content Creator

Kontrakt B2B, Umowa zlecenie
Freelance

Twój zakres obowiązków

obróbka i montaż materiałów video zgodne z najnowszymi trendami,
rejestrowanie wywiadów, spotkań, konferencji, webinariów itd. organizowanych przez ICAN Institute,
współtworzenie planów filmowych oraz materiałów making - off,
uczestniczenie w wypracowywaniu pomysłów na filmy reklamowe,
realizacja produkcji w założonym terminie.

Nasze wymagania

umiejętność edycji i montażu wideo,
znajomość najnowszych trendów wideo,
znajmość narzędzi Adobe Creative Cloud,
umiejętność obsługi sprzętu wideo, oświetlenia i akcesoriów oraz edycji dźwięku,
komunikatywność, swoboda w nawiązywaniu kontaktów, otwartość na współpracę.

Ze swojej strony oferujemy

współpracę z organizacją, której głównym celem jest rozwój i edukacja,
wsparcie wewnętrznego zespołu Multimediów w tworzeniu materiałów.