Specjalista ds. sprzedaży prenumeraty

umowa zlecenie, kontrakt b2b
pełny etat

Twój zakres obowiązków

Codzienny kontakt z klientami
Sprzedaż subskrypcji MIT Sloan Management Review Polska oraz innych rozwiązań biznesowych
Pozyskiwanie klientów, budowanie i rozwijanie relacji biznesowych
Realizacja planów sprzedażowych

Nasze wymagania

Umiejętność diagnozowania potrzeb klienta i pomocy w wyborze najlepszych rozwiązań
Umiejętność finalizowania sprzedaży
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta lub w sprzedaży przez telefon
Chęć nauki, rozwoju i podejmowania nowych wyzwań