Project & Risk Coordinator

Kontrakt B2B, Umowa zlecenie
Pełny etat

Twój zakres obowiązków

Przygotowanie założeń do portfela projektów w tym przygotowywanie szczegółowej wyceny projektów oraz harmonogramu wdrożeń,
Efektywne zarządzanie, ograniczanie i komunikacja ryzyk związanych z prowadzonymi projektami,
Bieżące zarządzanie projektami: planowanie działań, monitorowanie realizacji harmonogramów, nadzorowanie i rozliczanie poszczególnych etapów projektów,
Zarządzanie zewnętrznymi dostawcami, dostarczającymi prace projektowe tam, gdzie jest to wymagane,
Prowadzenie dokumentacji projektowej,
Bieżąca współpraca z COO oraz pozostałymi jednostkami organizacji.

Nasze wymagania

Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
Znajomość narzędzi zarządzania projektami,
Duża samodzielność w działaniu, umiejętność podejmowania decyzji, priorytetyzacji zadań i działania pod presją czasu,
Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
Znajomość systemu CRM, Enova365 będzie dodatkowym atutem.