Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

Art Director

Warszawa
Ogłoszenie wygasło w dniu 20.10.2022
Kontrakt B2B, Umowa zlecenie
Pełny etat

Twój zakres obowiązków

Tworzenie rozpoznawalnych key visuali i koncepcji graficznych kampanii 360 °;
Udział w pracach koncepcyjnych;
Praca nad rozwojem identyfikacji wizualnych produktów ICAN Institute;
Projektowanie layuotów prasowych i materiałów drukowanych;
Współpraca z menedżerami poszczególnych produktów, z działem kreacji, marketingu oraz z zespołem programistów;
Bieżące wsparcie działu kreacji.

Nasze wymagania

Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji reklamowej/brandingowej;
Wykształcenie plastyczne i ciekawe portfolio;
Umiejętność tworzenia spójnych i wyrazistych koncepcji kreatywnych oraz key visuali, we współpracy z dyrektorem kreatywnym i copywriterem;
Doświadczenie w projektowaniu prasy/printów;
Doświadczenie w tworzeniu identyfikacji wizualnych;
Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
Znajomość bieżących trendów w projektowaniu i szeroko pojętej komunikacji.
Doświadczenie w pracy przy projektach B2B;
Doświadczenie w tworzeniu ilustracji poparte portfolio.

Ze swojej strony oferujemy

pracę w organizacji, której głównym celem jest rozwój i edukacja,
nieograniczony dostęp do bazy wiedzy ICAN Institute, w tym artykułów publikowanych w MIT Sloan Management Review Polska oraz e-learningowych programów rozwojowych ICAN Business Advisor,
możliwość wzięcia udziału w wybranych programach rozwojowych ICAN Institute,
wolne długie weekendy! W ICAN wierzymy, że wypoczynek to jedna z podstaw efektywnej pracy, dlatego w długie weekendy wszyscy odpoczywamy. To dodatkowe 5 dni wolnych w roku,
prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich oraz możliwość skorzystania z Karty Multisport,
sprzęt niezbędny do pracy, wsparcie w trakcie on-boardingu i kilka tygodni po nim, w okresie wdrożenia.