Specjalista ds. wiedzy i programów rozwojowych

Kontrakt B2B, Umowa zlecenie
Pełny etat

Twój zakres obowiązków

Tworzenie oferty programów diagnostyczno-rozwojowych dla firm;
Analiza trendów rynkowych i wskazywanie kierunków zmian/aktualnych wyzwań w zakresie oferowanych programów;
Wsparcie sprzedażowo-doradcze w ramach ofertowania i realizacji programów rozwojowych i diagnostycznych;
Koordynacja zawartości merytorycznej programów rozwojowych;
Współtworzenie programów we współpracy z ekspertami ICAN Institute;
Prowadzenie kalibracji oraz bieżącej oceny programów rozwojowych;
Prowadzenie konsultacji merytorycznych dla zespołów sprzedaży i realizacji szkoleń;
Stała współpraca z działem marketingu w ramach przygotowywania materiałów promocyjnych.

Nasze wymagania

Znajomość tematyki i trendów związanych z obszarem Learning & Development, w szczególności w kontekście rozwoju wyższej i średniej kadry menedżerskiej;
Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań rozwojowych, nowych programów szkoleniowych, materiałów, narzędzi;
Znajomość i śledzenie trendów związanych branżą szkoleniową;
Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2;
Wykształcenie wyższe.