Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

Specjalista ds. prezentacji biznesowych

Warszawa
Ogłoszenie wygasło w dniu 10.09.2022
Kontrakt B2B, Umowa zlecenie
Pełny etat

Twój zakres obowiązków

Tworzenie profesjonalnych i atrakcyjnych prezentacji ofert programów badawczo-rozwojowych dla kluczowych klientów;
Edycja istniejących materiałów zgodnie z potrzebami klientów;
Korygowanie prezentacji, wprowadzanie nowych rozwiązań;
Współpraca z zespołem szkoleń i zespołem sprzedaży.

Nasze wymagania

Zaawansowana znajomość programu Power Point;
Znajomość pakietu Microsoft Office;
Lekkie pióro, doskonała znajomość języka polskiego;
Wyczucie estetyki;
Mile widziana znajomość innych programów do tworzenia prezentacji
Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

Ze swojej strony oferujemy

pracę w organizacji, której głównym celem jest rozwój i edukacja,
nieograniczony dostęp do bazy wiedzy ICAN Institute, w tym artykułów publikowanych w MIT Sloan Management Review Polska oraz e-learningowych programów rozwojowych ICAN Business Advisor,
możliwość wzięcia udziału w wybranych programach rozwojowych ICAN Institute,
wolne długie weekendy! W ICAN wierzymy, że wypoczynek to jedna z podstaw efektywnej pracy, dlatego w długie weekendy wszyscy odpoczywamy. To dodatkowe 5 dni wolnych w roku,
prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich oraz możliwość skorzystania z Karty Multisport,
sprzęt niezbędny do pracy, wsparcie w trakcie on-boardingu i kilka tygodni po nim, w okresie wdrożenia.