Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

Performance Specialist

Warszawa
Ogłoszenie wygasło w dniu 31.07.2022
Kontrakt B2B, Umowa zlecenie
Pełny etat
Specjalista

Twój zakres obowiązków

Opracowanie i wdrożenie strategii Performance w celu pozyskiwania wartościowych leadów
Tworzenie i realizacja płatnych kampanii SEM i Social Media
Przygotowanie kalendarza aktywności dla grup produktowych i usług (szkolenia, wydawnictwa, wydarzenia itd.)
Analiza danych w celu optymalizacji prowadzonych działań (ROI, ROAS)
Zarządzanie budżetem i optymalizacja kosztowa w oparciu o ustalone KPI
Ustawienie celów, konwersji, atrybucji
Testowanie nowych rozwiązań (A/B, skrypty, narzędzia)
Współpraca z innymi działami (sprzedaż, redakcja, IT, PM, marketing)
Przygotowanie raportów, analiz oraz rekomendacji

Nasze wymagania

Co najmniej 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Praktyczna znajomość Google Analytics, platform marketingowych Google, Social Media, Google Tag Manager
Doświadczenie w planowaniu i realizacji kampanii efektywnościowych
Umiejętność analizowania i wyciągania wniosków na podstawie danych
Samodzielność, rzetelność, nastawienie na klienta
Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu

Ze swojej strony oferujemy

pracę w organizacji, której głównym celem jest rozwój i edukacja,
nieograniczony dostęp do bazy wiedzy ICAN Institute, w tym artykułów publikowanych w MIT Sloan Management Review Polska oraz e-learningowych programów rozwojowych ICAN Business Advisor,
możliwość wzięcia udziału w wybranych programach rozwojowych ICAN Institute,
wolne długie weekendy! W ICAN wierzymy, że wypoczynek to jedna z podstaw efektywnej pracy, dlatego w długie weekendy wszyscy odpoczywamy. To dodatkowe 5 dni wolnych w roku,
prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich oraz możliwość skorzystania z Karty Multisport,
sprzęt niezbędny do pracy, wsparcie w trakcie on-boardingu i kilka tygodni po nim, w okresie wdrożenia.