Koordynator projektów szkoleniowych w zespole Executive Education

umowa zlecenie, kontrakt b2b
pełny etat

Twój zakres obowiązków

Samodzielna realizacja dużych, złożonych projektów rozwojowych, w tym międzynarodowych (projekty w Europie oraz Ameryce i Azji)
Stała komunikacja ze wszystkimi interesariuszami projektu (klient, trenerzy, uczestnicy)
Projektowanie i realizacja założeń komunikacyjnych (wewnętrznych i zewnętrznych) w ramach projektu (w tym w języku angielskim)
Odpowiedzialność za realizacje poszczególnych elementów projektu (warsztaty stacjonarne, warsztaty w formule online, wystąpienia, diagnostyka typu oceny 360)
Tworzenie kosztorysu i harmonogramu projektu
Raportowanie prac (w tym postępy etapów, analiza budżetu) do dyrektora pionu oraz zarządu ICAN Institute
Bezpośrednia współpraca z rozproszonym zespołem projektowym (w tym w ramach pracy zdalnej wielu członków zespołu)

Nasze wymagania

Doświadczenie na stanowisku Koordynatora lub Project Managera w firmie consultingowej, szkoleniowej lub wewnętrznym HR
Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny, codzienna praca z anglojęzycznymi klientami)
Doświadczenie w tworzeniu niebanalnych prezentacji, wizualizacji dla klienta oraz komunikacji w projekcie
Umiejętnoś szybkiego reagowania na zmieniającą się sytuacje w projekcie, gaszenia pożarów, pracy w systemie projektowym
Wysokie kompetencji w zakresie komunikacji z interesariuszami na wysokich stanowiskach zarządczych
Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji dotyczących działań w projekcie, realizacji niebanalnych prezentacji
Energia, którą obdarowujesz otoczenie szczególnie w najtrudniejszych momentach 😊