Specjalista ds. mediów społecznościowych

umowa zlecenie, kontrakt b2b
pełny etat

Twój zakres obowiązków

przygotowanie, realizacja strategii i zarządzenie kanałami społecznościowymi/profilami własnymi tj. m.in. Linkedin, Facebook, Twitter
przygotowanie, publikowanie i udostępnianie codziennych treści na bazie harmonogramów publikacji
moderowanie treści generowanych przez użytkowników kanałów social media
kreatywne poszukiwanie, tworzenie i rozwój nowych form treściowych i marketingowych dostępnych w mediach społecznościowych, w tym wykorzystanie i implementacja trendów rynkowych
stała analiza rynku oraz monitoring działań konkurencyjnych
monitorowanie i analizowanie skuteczności prowadzonych działań, ocena ich efektywności oraz przygotowywanie rekomendacji
ścisła i kreatywna współpraca z zespołem Marketingu, grafikami, Redakcjami oraz Sprzedażą
identyfikowanie i angażowanie influencerów oraz potencjalnych ambasadorów

Nasze wymagania

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, minimum 2 lata – w tym samodzielne działania komunikacyjne w social mediach w obszarze kreowania kontentu oraz moderowania społecznością
Znajomość trendów w budowaniu komunikacji w social mediach
Umiejętność pracy zespołowej, w tym budowania relacji i efektywnej komunikacji
Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu
Samodzielność oraz otwartość na nowe wyzwania
Proaktywność, chęć eksperymentowania i inicjowania działań
Znajomość zasad języka polskiego, umiejętność poruszania się w przestrzeni komunikacji biznesowej, lekkie pióro, zacięcie copywriterskie
Dobra znajomość języka angielskiego
Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność priorytetyzowania zadań