Event Manager

Warszawa
Oferta ważna do 30.06.2022
Kontrakt B2B, Umowa zlecenie
Pełny etat

Twój zakres obowiązków

Realizacja projektów eventowych, od fazy przygotowań, poprzez fazę produkcji, aż do rozliczenia i raportowania
Współtworzenie oferty wartości, założeń merytorycznych oraz biznesowych dla wydarzeń
Przygotowywanie analiz ex-post uwzględniających
Analiza rynku pod kątem pozyskania Partnerstw Strategicznych dla wydarzeń, odpowiedzialność za współpracę z Partnerami Strategicznymi
Przygotowanie oferty wartości dla Partnerów i Klientów; w tym prezentacji sprzedażowych oraz bieżąca współpraca Partnerska
Współpraca z dostawcami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi w ramach realizacji wydarzeń, nadzór nad realizacją współpracy

Nasze wymagania

Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze realizacji eventów
Dobra organizacja, w tym planowanie pracy
Umiejętność pracy zespołowej, w tym budowania relacji i efektywnej komunikacji
Proaktywność, chęć eksperymentowania i inicjowania działań
Znajomość narzędzi, metodyk związanych z zarzadzaniem projektami
Znajomość rynku eventowo-edukacyjnego oraz trendów związanych z planowaniem i realizacją wydarzeń biznesowych
Mile widziana znajomość języka angielskiego

Ze swojej strony oferujemy

Możliwość realizacji indywidualnych pomysłów i wpływ na rozwój firmy
Kontakt z marką premium. Nasza oferta została przygotowana z myślą o wymagających przedstawicielach elity biznesowej. Tworzymy rozwiązania wysoko cenione przez naszych klientów – takie, z których sami chętnie korzystamy
Uczestnictwo w interesujących projektach
Hybrydową formułę pracy
Możliwość wzięcia udziału w wybranym przez Ciebie programie rozwojowym (o wartości od 10 000 do nawet 50 000 PLN)
Dostęp do bazy wiedzy ICAN Institute, w tym artykułów publikowanych w „MIT Sloan Management Review Polska” i „ICAN Management Review” oraz digitalnych programów rozwojowych
Prywatną opiekę medyczną
Wsparcie w trakcie onboardingu i w okresie wdrożenia oraz sprzęt niezbędny do pracy