Strategic Account Manager

Cała Polska, praca zdalna
Oferta ważna do 30.06.2024
Kontrakt B2B
Pełny etat

Twój zakres obowiązków

sprzedaż produktów i usług ICAN Institute,
systematyczny rozwoj relacji z klientami B2B oraz trafne identyfikowanie ich potrzeb w zakresie szkoleniowo-rozwojowym,
aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długoterminowych strategicznych relacji w obszarze B2B,
projektowanie i współtworzenie wraz z klientem unikalnych rozwiązań szkoleniowo-rozwojowych, które będą wspierały realizację jego celów biznesowych,
stałe monitorowanie rynku oraz konkurencji.

Nasze wymagania

Dołącz do nas jeśli w swojej dotychczasowej karierze zajmowałeś się pozyskiwaniem i utrzymywaniem kluczowych klientów B2B (jeśli możesz, pochwal się w CV, z jakimi firmami udało Ci się zbudować takie relacje),
masz doświadczenie w sprzedaży rozwiązań, których odbiorcami są przedstawiciele kadry zarządzającej – zarządy firm, dyrektorzy HR, sprzedaży, marketingu lub innych jednostek,
sprawnie poruszasz się w tematach istotnych dla funkcjonowania współczesnych organizacji takich, jak: definiowane celów, identyfikacja kluczowych KPI dla organizacji i osób zarządzających, zrozumienie strategii firmy, przywódczych wyzwań menadżerów,
interesujesz się sprzedażą konsultacyjną opartą na doradztwie i pragniesz rozwijać się w tym obszarze,
chcesz uczyć z najlepszych źródeł, chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniami, zapewnimy Ci także stałe wsparcie oraz coaching,
posługujesz się biegle językiem angielskim (warunek konieczny).