Digital Marketing Manager

umowa zlecenie, kontrakt b2b
pełny etat

Twój zakres obowiązków

Będziesz właścicielem naszej głównej strony internetowej, twoim nadrzędnym celem będzie wzrost ruchu oraz generowanie wysokiej jakości leadów dla sprzedaży.
Planowanie, koordynowanie oraz realizacja kampanii marketingowych dla produktów ICAN Institute w kanałach online, SEO/SEM, przygotowanie kampanii (tworzenie media planów) i analityki, tworzenie wytycznych/założeń do Landing Pages
Budowanie obecności w mediach społecznościowych i we wszystkich kanałach cyfrowych,
Monitorowanie oraz optymalizacja wskaźników realizowanych kampanii marketingowych we współpracy z Product Managerami, tworzenie analiz ex-post wraz z rekomendacjami,
Prowadzenie testów A/B kampanii marketingowych
Analizowanie danych, badań i opinii użytkowników online ICAN Institute, w tym szczegółowa analiza kampanii, m.in. FB, LinkedIn, YouTube oraz analiza contentu online (m.in. GA, Hotjar)
Przygotowywanie raportów, zestawień i innych opracowań dotyczących działalności marketingowej, w tym optymalizacji, wniosków i rekomendacji do zmian oraz analiza rynku i konkurencji
Monitorowanie aktywności promocyjnych w obszarze e-commerce (ican.pl/sklep)
Tworzenie strategii ścieżek zakupowych
Poszukiwanie i testowanie nowych źródeł ruchu
Współpraca z zewnętrznymi dostawcami/partnerami

Nasze wymagania

Silne umiejętności analityczne i analizy danych w obszarze digital marketingu
Adekwatne, kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku po stronie agencji lub klienta
Dogłębna znajomość narzędzi, m.in.: Google Ads, Google Tag Manager, Google Analytics, Facebook Ads Manager, LinkedIn Campaign Manager,
Doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu SEO/SEM, bazami danych marketingowych, kampaniami e-mail
Samodzielność oraz otwartość na nowe wyzwania
Proaktywność, chęć eksperymentowania i inicjowania działań