Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

Project Manager

Warszawa
Ogłoszenie wygasło w dniu 14.03.2022
umowa zlecenie, kontrakt b2b
pełny etat

Twój zakres obowiązków

Planowanie (w tym opracowywanie harmonogramów realizacyjnych i promocyjnych), opracowywanie strategii i realizacja wydarzeń: w wymiarze lokalnym oraz międzynarodowym, w formacie: online, offline oraz hybrydowym
Współtworzenie oferty wartości, założeń merytorycznych oraz biznesowych dla naszych wydarzeń
Przygotowanie oferty wartości dla Partnerów oraz Klientów naszych wydarzeń, w tym prezentacji ofertowych oraz bieżąca współpraca Partnerska
Analiza rynku, trendów, rozwiązań, poszukiwanie inspiracji i nowych pomysłów na realizację, rekrutację oraz strategię komunikacyjną aktywności biznesowych
Współpraca z dostawcami wewnętrznymi, jak też zewnętrznymi w ramach realizacji wydarzeń (umowy, negocjacje warunków współpracy, nadzór nad realizacją współpracy)
Przygotowywanie analiz ex-post uwzględniających m.in. ocenę wydarzeń przez Parterów oraz Klientów wraz z rekomendacjami dotyczącymi optymalizacji działań marketingowych
Analiza rynku pod kątem pozyskania partnerstwa strategicznych oraz medialnych dla wydarzeń, odpowiedzialność za całościową współpracę z Partnerami Strategicznymi

Nasze wymagania

Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze realizacji projektów biznesowych, ze szczególnym uwzględnieniem pracy koncepcyjnej, merytorycznej oraz współprac partnerskich
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Bardzo dobra organizacja, w tym planowanie pracy (biegłość w tworzeniu harmonogramów realizacyjnych oraz promocyjnych) oraz umiejętność priorytetyzowania zadań
Umiejętność pracy zespołowej, w tym budowania relacji i efektywnej komunikacji
Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu
Samodzielność oraz otwartość na nowe wyzwania
Proaktywność, chęć eksperymentowania i inicjowania działań
Znajomość narzędzi, metodyk związanych z zarządzaniem projektami
Znajomość rynku eventowo-edukacyjnego oraz trendów związanych z planowaniem i realizacją wydarzeń biznesowych

Ze swojej strony oferujemy

pracę w organizacji, której głównym celem jest rozwój i edukacja,
nieograniczony dostęp do bazy wiedzy ICAN Institute, w tym artykułów publikowanych w MIT Sloan Management Review Polska oraz e-learningowych programów rozwojowych ICAN Business Advisor,
możliwość wzięcia udziału w wybranych programach rozwojowych ICAN Institute,
wolne długie weekendy! W ICAN wierzymy, że wypoczynek to jedna z podstaw efektywnej pracy, dlatego w długie weekendy wszyscy odpoczywamy. To dodatkowe 5 dni wolnych w roku,
prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich oraz możliwość skorzystania z Karty Multisport,
sprzęt niezbędny do pracy, wsparcie w trakcie on-boardingu i kilka tygodni po nim, w okresie wdrożenia.