E-learning Producer

umowa zlecenie, kontrakt b2b
pełny etat

Twój zakres obowiązków

Koordynacja przygotowania grafik, wykresów, video i animacji do szkoleń e-learningowych (przy wsparciu zewnętrznych dostawców i wewnętrznych zespołów)
Proste prace na CMS strony
Tworzenie i aktualizacja szkoleń e-learningowych na bazie materiałów od ekspertów
Przygotowanie produktu do e-commerce, w tym tworzenie kart produktów w CRM (we współpracy z działem e-commerce)
Tworzenie (na bazie materiałów od ekspertów), tłumaczenie i publikowanie na platformie e-learningowej
Pełna obsługa platformy w zakresie tworzenia produktów, administrowania użytkownikami/dostępami i komunikacji
Tworzenie struktury platformy (strona główna, podstrony) oraz tworzenie i publikowanie contentu strony głównej i podstron (przy wsparciu działu marketingu/ copy
Projektowanie i tworzenie stron sprzedażowych dla produktów e-learningowych
Współpraca z działem prawnym i IOD w zakresie RODO i działem księgowym w zakresie obsługi płatności (fakturowanie, VAT, raporty) oraz koordynacja prac integracyjnych z innymi systemami (Stripe; Quaderno; CRM, Magento)

Nasze wymagania

Umiejętności planowania pracy własnej i egzekwowania prac zleconych partnerom (naprawdę musisz być osobą dobrze zorganizowaną, konsekwentną i budującą efektywne relacje)
Doświadczenie w pracy w CMS, znajomość zasad UX (nie będziesz pracować w IT, niemniej jest wiele punktów styku, w których tego typu umiejętności na pewno będą cenne)
Optymalnie: doświadczenie w e-learningu (nie jest to niezbędne, ale byłoby świetnie, gdybyś był(a) osobą doświadczoną w produkcji content’u e-learningowego, potrafiącą zaproponować efektywne formy prezentacji materiału eksperckiego)
Znajomość języka polskiego w stopniu uniemożliwiającym kompromitację językową w słowie pisanym😊
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę na platformie anglojęzycznej
Otwartość i pozytywne nastawienie do nowych wyzwań
Biznesowe podejście (musisz rozumieć, że naszym celem jest rozwój i sprzedaż najlepszej oferty szkoleniowej na rynku. Robimy wszystko, żeby nasze realizacje były wykonywane i komunikowane na najwyższym poziomie. Dzięki temu rozwijamy się my i nasi klienci)