E-learning Marketing Coordinator

umowa zlecenie, kontrakt b2b
pełny etat

Twój zakres obowiązków

Bieżący briefing i egzekwowanie prac kreatywnych i produkcyjnych u dostawców zewnętrznych (agencje, freelancerzy) i wewnętrznych (dział produkcji video, dział kreacji)
Udział w tworzeniu filmów promocyjnych, animacji, landing pages i innych materiałów wsparcia sprzedaży
Przygotowywanie założeń i akceptacja kampanii komunikacyjnych i wsparcia sprzedaży
Dostarczanie treści do materiałów marketingowych (praca z tekstem)
Koordynacja przygotowania grafik, wykresów, video, animacji oraz innych materiałów uzupełniających do poszczególnych szkoleń e-learningowych (przy wsparciu zewnętrznych dostawców i wewnętrznych zespołów)
Koordynacja prac nad materiałami komunikacyjnymi do poszczególnych modułów szkoleniowych

Nasze wymagania

Podstawowe umiejętności briefingu kreatywnego, ale i samodzielnej pracy kreatywnej (zdarzy się, że samodzielnie będziesz musiał(a) napisać scenariusz animacji lub wstępnie zaprojektować układ landing page)
Min. 5-letnie doświadczenie w pracy w dziale marketingu
Znajomość języka polskiego w stopniu uniemożliwiającym kompromitację językową w słowie pisanym😊
Otwartość i pozytywne nastawienie do nowych wyzwań
Biznesowe podejście (musisz rozumieć, że naszym celem jest rozwój i sprzedaż najlepszej oferty szkoleniowej na rynku. Robimy wszystko, żeby nasze realizacje były wykonywane i komunikowane na najwyższym poziomie. Dzięki temu rozwijamy się my i nasi klienci)