Mid Backend Developer - PHP

Warszawa
Oferta ważna do 30.10.2021
umowa zlezenie, kontrakt b2b
pełny etat

Twój zakres obowiązków

Realizacja projektów dotyczących dostarczania treści w Internecie
Rozwój istniejących systemów informatycznych
Udział w projektach, w których będziesz znaczącym ogniwem realizacji
Wsparcie w tworzeniu rozwiązań technologicznych- kontaktujemy się głównie przez TeamSpeak i Slack.

Nasze wymagania

Minimum 2 lata doświadczenia jako PHP Developer
Znajomość PHP 7.4 oraz GIT
Znajomość baz danych: PostreSQL, mySQLPrzynajmniej średnia znajomość JS/CSS
Podstawowa znajomość Dockera
Znajomość Magento 2 oraz vue.js oraz framework Symfony będzie dodatkowym autem

Ze swojej strony oferujemy

Możliwość realizacji indywidualnych pomysłów i wpływ na rozwój firmy
Kontakt z marką premium. Nasza oferta została przygotowana z myślą o wymagających przedstawicielach elity biznesowej. Tworzymy rozwiązania wysoko cenione przez naszych klientów – takie, z których sami chętnie korzystamy
Uczestnictwo w interesujących projektach
Hybrydową formułę pracy
Możliwość wzięcia udziału w wybranym przez Ciebie programie rozwojowym (o wartości od 10 000 do nawet 50 000 PLN)
Dostęp do bazy wiedzy ICAN Institute, w tym artykułów publikowanych w „MIT Sloan Management Review Polska” i „ICAN Management Review” oraz digitalnych programów rozwojowych
Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich
Wsparcie w trakcie onboardingu i w okresie wdrożenia oraz sprzęt niezbędny do pracy