Marketing Product Manager ds. subskrypcji

Warszawa
Oferta ważna do 30.10.2021
umowa zlezenie, kontrakt b2b
pełny etat

Twój zakres obowiązków

Planowanie, koordynowanie oraz realizację kampanii marketingowych dla subskrypcji oraz brandingu produktów ICAN Management Review Polska, MIT Sloan Management Review Polska oraz serwisu ICAN Business Insight
Rozwój bazy użytkowników serwisu ICAN Business Insight i dbanie o ich satysfakcję
Zwiększanie zaangażowania użytkowników serwisu
Monitorowanie oraz optymalizacja realizowanych kampanii marketingowych
Planowanie, koordynowanie i zlecanie przygotowania materiałów marketingowych oraz materiałów dla działu sprzedaży
Ścisła współpraca z działem sprzedaży, wsparcie w przygotowaniu ofert w obszarze produktów subskrypcyjnych, tworzenie i monitorowanie jakości ścieżek komunikacji z odbiorcami prenumeraty
Stała analiza skuteczności podejmowanych działań i ich optymalizacja
Poszukiwanie partnerów biznesowych wspierających działania promocyjne dla produktów ICAN
Kontrolowanie i optymalizacja budżetu marketingowego
Przygotowanie raportów, zestawień i innych opracowań dotyczących działalności marketingowej

Nasze wymagania

Umiejętności współpracy w zespole i z innymi działami w firmie
Samodzielności, odpowiedzialności oraz umiejętności rozwiązywania problemów
Umiejętności i doświadczenia w tworzeniu oraz wdrażaniu strategii marketingowych
Rozumienia modeli subskrypcyjnych oraz doświadczenia w obszarze content marketingu
Umiejętności pracy z danymi i pomysłowości aby kreować nowe rozwiązania
Doświadczenia we współpracy z działem sprzedaży
Umiejętności zarządzania czasem przy zachowaniu elastyczności i otwartości na zmiany

Ze swojej strony oferujemy

Możliwość realizacji indywidualnych pomysłów i wpływ na rozwój firmy
Kontakt z marką premium. Nasza oferta została przygotowana z myślą o wymagających przedstawicielach elity biznesowej. Tworzymy rozwiązania wysoko cenione przez naszych klientów – takie, z których sami chętnie korzystamy
Uczestnictwo w interesujących projektach
Hybrydową formułę pracy
Możliwość wzięcia udziału w wybranym przez Ciebie programie rozwojowym (o wartości od 10 000 do nawet 50 000 PLN)
Dostęp do bazy wiedzy ICAN Institute, w tym artykułów publikowanych w „MIT Sloan Management Review Polska” i „ICAN Management Review” oraz digitalnych programów rozwojowych
Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich
Wsparcie w trakcie onboardingu i w okresie wdrożenia oraz sprzęt niezbędny do pracy