Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

Asystent prawny/ Asystentka prawna

Warszawa
Ogłoszenie wygasło w dniu 30.09.2021
umowa zlecenie

Twój zakres obowiązków

Przygotowywanie projektów dokumentów prawnych (m.in. umowy, pisma procesowe)
Utrzymywanie kontaktów z sądami, urzędami oraz innymi instytucjami
Prowadzenie dokumentacji prawnej
Wykonywanie czynności pomocniczych

Nasze wymagania

Student / studentka IV albo V roku studiów prawniczych
Zainteresowanie prawem cywilnym
Zainteresowanie prawem autorskim będzie dodatkowym atutem
Dobra znajomość języka angielskiego
Dokładność i rzetelność
Chęć rozwoju zawodowego

Ze swojej strony oferujemy

pracę w organizacji, której głównym celem jest rozwój i edukacja,
nieograniczony dostęp do bazy wiedzy ICAN Institute, w tym artykułów publikowanych w MIT Sloan Management Review Polska oraz e-learningowych programów rozwojowych ICAN Business Advisor,
możliwość wzięcia udziału w wybranych programach rozwojowych ICAN Institute,
wolne długie weekendy! W ICAN wierzymy, że wypoczynek to jedna z podstaw efektywnej pracy, dlatego w długie weekendy wszyscy odpoczywamy. To dodatkowe 5 dni wolnych w roku,
prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich oraz możliwość skorzystania z Karty Multisport,
sprzęt niezbędny do pracy, wsparcie w trakcie on-boardingu i kilka tygodni po nim, w okresie wdrożenia.