Paid Digital & Social Media Specialist

umowa zlecenie, kontrakt b2b
pełny etat

Twój zakres obowiązków

Planowanie, koordynowanie oraz realizacja kampanii marketingowych dla produktów ICAN Institute w kanałach online & SoMe, w tym ustawianie kampanii (tworzenie media planów) i analityki, przygotowywanie wytycznych/założeń do Landing Pages
Monitorowanie oraz optymalizacja wskaźników realizowanych kampanii marketingowych we współpracy z Product Managerami, tworzenie analiz ex-post wraz z rekomendacjami
Prowadzenie testów A/B kampanii marketingowych
Analizowanie danych, badań i opinii użytkowników online & SoMe ICAN Institute, w tym szczegółowa analiza kampanii m.in. FB, LinkedIn, YouTube, GA oraz analiza kontentu online (m.in. GA, Hotjar)
Przygotowywania raportów, zestawień i innych opracowań dotyczących działalności marketingowej, w tym dotyczących optymalizacji, wniosków i rekomendacji do zmian oraz analiza rynku i konkurencji
Monitorowanie aktywności promocyjnych w obszarze e-commerce (ican.pl/sklep)
Tworzenie strategii ścieżek zakupowych
Poszukiwanie, testowanie nowych źródeł ruchu
Współpraca z zewnętrznymi dostawcami/partnerami

Nasze wymagania

Proaktywność, chęć eksperymentowania i inicjowania działań
Minimum 2 lata doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze digital marketingu
Znajomość narzędzi m.in.: Google Ads, Google Tag Manager, Google Analytics, Facebook Ads Manager, LinkedIn Campaign Manager
Dobra znajomość języka angielskiego
Umiejętność myślenia analitycznego oraz znajomość trendów w obszarze digital marketingu
Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność priorytetyzowania zadań
Umiejętność pracy zespołowej, w tym budowania relacji i efektywnej komunikacji
Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu
Samodzielność oraz otwartość na nowe wyzwania