Specjalista ds. baz danych i analiz

umowa zlecenie, kontrakt b2b
pełny etat

Twój zakres obowiązków

Optymalizacja podstawowych systemów i procesów zarządzania danymi, w tym jakości danych
Koordynacja potrzeb analitycznych między działami firmy
Przygotowywanie, samodzielne projektowanie i rozwijanie analiz i raportów
Automatyzacja procesów bazodanowych i raportowania
Dostosowanie procesów bazodanowych do przepisów RODO
Wykonywanie operacji mapowania baz danych
Koordynacja zadań realizowanych w zespole Baz Danych
Tworzenie baz do akcji marketingowych
Rozwój bazy danych

Nasze wymagania

Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki informatyka, matematyka, statystyka
Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w przeprowadzaniu analizy danych i raportowaniu
Zaawansowana znajomość narzędzi i technologii: MS Excel, MS Access, SQL, R, Phyton
Dobra organizacja i proaktywne podejście do pracy
Samodzielność w działaniu
Doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomość MS CRM Dynamics, Salsesforce będzie dodatkowym atutem