Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

Business Development Manager

Warszawa
Ogłoszenie wygasło w dniu 05.08.2021
umowa zlecenie, kontrakt b2b
pełny etat

Twój zakres obowiązków

Realizacja celów sprzedażowych, z uwzględnieniem rozwoju relacji z klientami i sprzedaży w długofalowej perspektywie
Projektowanie i współtworzenie z klientem unikalnych rozwiązań szkoleniowo-rozwojowych, które będą wspierały realizację jego celów biznesowych
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowaniu partnerstw strategicznych w obszarze B2B
Czynny udział w działaniach sprzedażowych zespołu i analizie ich efektywności
Wsparcie rozwoju nowych biznesów/projektów, przy ścisłej współpracy z zespołami oraz podwykonawcami ICAN Institute
Do Twoich codziennych obowiązków będą należeć również: prowadzenie prezentacji, negocjowanie warunków kontraktów, regularne raportowanie pracy w systemie Salesforce

Nasze wymagania

W swojej dotychczasowej karierze zajmowałeś się pozyskiwaniem i utrzymywaniem kluczowych klientów w środowisku B2B (jeśli możesz, pochwal się w CV, z jakimi firmami udało Ci się zbudować takie relacje!)
Masz doświadczenie w sprzedaży rozwiązań, których odbiorcami są przedstawiciele najwyższej kadry zarządzającej – zarządy firm, dyrektorzy HR, sprzedaży i marketingu oraz innych jednostek
Sprawnie poruszasz się w tematach kluczowych dla funkcjonowania współczesnych organizacji - nie są Ci obce takie zagadnienia, jak: definiowane celów, identyfikacja kluczowych KPI dla organizacji i jej zarządzających, zrozumienie strategii oraz pozycji konkurencyjnej firmy
Cechuje Cię kreatywność i otwartość na zmiany
Masz umiejętność współpracy w zespole i budowania relacji z interesariuszami wewnątrz organizacji
Należysz do grupy najlepszych sprzedawców (pochwal się wynikami i nagrodami za rezultaty sprzedaży!) ale ciągle masz głód sukcesu i chęć dalszego rozwoju
Sprzedaż konsultacyjna oparta na doradztwie jest Twoją pasją i pragniesz dalej rozwijać się w tym obszarze
Lubisz nowe wyzwania, nie zrażasz się niepowodzeniami, nie wahasz się zadawać pytań i potrafisz słuchać innych
Chcesz dalej się uczyć z najlepszych źródeł

Ze swojej strony oferujemy

pracę w organizacji, której głównym celem jest rozwój i edukacja,
nieograniczony dostęp do bazy wiedzy ICAN Institute, w tym artykułów publikowanych w MIT Sloan Management Review Polska oraz e-learningowych programów rozwojowych ICAN Business Advisor,
możliwość wzięcia udziału w wybranych programach rozwojowych ICAN Institute,
wolne długie weekendy! W ICAN wierzymy, że wypoczynek to jedna z podstaw efektywnej pracy, dlatego w długie weekendy wszyscy odpoczywamy. To dodatkowe 5 dni wolnych w roku,
prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich oraz możliwość skorzystania z Karty Multisport,
sprzęt niezbędny do pracy, wsparcie w trakcie on-boardingu i kilka tygodni po nim, w okresie wdrożenia.